Beveik visas rungtynes pirmavę Madrido „Real“ krepšininkai ketvirtadienį Eurolygos TOP-16 etapo F grupės rungtynėse svečiuose 73:69 (26:17, 20:18, 10:16, 17:18) įveikė Tel Avivo „Maccabi Elite“ klubą ir paliko Izraelio komandai tik teorines galimybes patekti į kitą etapą.

„Karališkajam“ klubui ši pergalė garantavo vietą turnyro ketvirtfinalyje.

Aikštelės šeimininkai šiose rungtynėse pirmavo vos vieną kartą, kai pirmosios Tel Avivo klubo atakos metu du taškus pelnė D'oras Fisheris. „Real“ į tai atsakė trijų minučių spurtu 12:0, įgijo dviženklį pranašumą (12:2) ir iniciatyvos iš savo rankų neišleido viso susitikimo metu.

Nors svečiai beveik viso susitikimo metu išlaikė dviženklį pranašumą, „Maccabi Elite“ klubas ketvirtojo kėlinio pabaigoje vos nesukūrė dar vieno stebuklo. Likus žaisti minutę Carlosas Arroyo pataikė abu baudų metimus, Lioras Eliyahu netrukus perėmė kamuolį, privertė varžovus prasižengti ir likus žaisti 55 sekundes komandas jau teskyrė vos du taškai - 69:71.

Aikštės šeimininkai specialiai pažeidė taisykles, tačiau Raulis Lopezas pataikė abu baudų metimus ir padidino svečių persvarą iki keturių taškų (73:69), o paskutiniai trys aikštelės šeimininkų bandymai tikslo nepasiekė.

„Maccabi Elite“: C.Aroyo 26 (dvitaškiai 7/13, tritaškiai 2/7), O.Casspi 15 (dvitaškiai 5/7), D.Fisheris 13 (dvitaškiai 5/7, 6 atk. kam.), L.Eliyahu 9 (8 atk. kam.).

„Real“: R.Lopezas 17 (tritaškiai 3/8), L.Bullockas 15 (tritaškiai 3/9), F.Reyesas 13, A.Mumbru 8.