kanojininkai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kanojininkai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kanojininkai“.

Baidarininkai ir kanojininkai Trakuose pradės varžybų sezoną ir kovos dėl vietos rinktinėje

Gegužės 6-7 d. Trakuose vyks pirmosios baidarių ir kanojų irklavimo varžybos šiais metais. Lietuvos taurės – D. ir Z. Survutų memorialo varžybose startuos daugiau negu du šimtai baidarių ir kanojų irkluotojų. Kartu su lietuviais, Trakuose varžysis ir svečiai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Ukrainos. Trakuose bus kovojama ir dėl vietos Lietuvos rinktinėje. Po Lietuvos taurės varžybų bus suformuota Lietuvos rinktinės sudėtis, kuri vyks į birželio 21-23 d. Krokuvoje vyksiančias Europos žaidynes.
2023-05-04

Lietuvos kanojininkai pasaulio čempionate pateko į finalus

Vengrijoje vykstančio pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato vienviečių kanojų varžybų 200 m distancijoje antrajame pusfinalio plaukime šeštadienį Lietuvos atstovas Jevgenijus Šuklinas užėmė pirmąją vietą ir pateko į sekmadienį vyksiantį finalą. Mūsų šalies irkluotojas distanciją įveikė per 39,710 sek. J. Šuklinas laimėjo ir atrankos plaukimą (39,981 sek.). Atrankos varžybose dalyvavo 48 irkluotojai.
2011-08-20

Kanojininkai R. Labuckas ir T. Gadeikis atstovaus nebe Lietuvai?

Kanojininkai Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis antrus metus iš eilės tapo stipriausi pasaulyje, tačiau jų sporto šaka Lietuvoje nesulaukia jokio dėmesio, kai skirstomi pinigai. Todėl čempionai vis rimčiau svarsto galimybę atstovauti kitai šaliai, pavyzdžiui, Azerbaidžanui. Sunkus pasirinkimas Dviviečių kanojų 200 m nuotolyje R. Labuckas ir T. Gadeikis yra nepralenkiami. Užvakar Poznanėje jie apgynė pasaulio čempionų vardus.
2010-08-24

Lietuvos kanojininkai iškovojo pasaulio auksą

Vokietijoje vykstančio pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybų penktajame etape penktadienį 200 m distancijoje Lietuvos atstovai iškovojo du aukso medalius. Vienviečių kanojų varžybas (25 dalyviai) laimėjo Jevgenijus Šuklinas (40,817 sek.), o Raimundas Labuckas finišavo septintas (+1,35 sek.). Dviviečių kanojų varžybose (12 įgulų) pirmąją vietą užėmė R. Labuckas ir Tomas Gadeikis (37,505 sek.). Antrąją vietą užėmę Azerbaidžano atstovai nuo lietuvių atsiliko 1,404 sek.