Vengrijoje vykstančio pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato vienviečių kanojų varžybų 200 m distancijoje antrajame pusfinalio plaukime šeštadienį Lietuvos atstovas Jevgenijus Šuklinas užėmė pirmąją vietą ir pateko į sekmadienį vyksiantį finalą.

Mūsų šalies irkluotojas distanciją įveikė per 39,710 sek.

J. Šuklinas laimėjo ir atrankos plaukimą (39,981 sek.).

Atrankos varžybose dalyvavo 48 irkluotojai.

Dviviečių kanojų varžybose Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis laimėjo pirmąjį atrankos plaukimą (36,747 sek.) ir pelnė kelialapį į finalą. Atrankoje varžėsi 18 įgulų.

B finale (10–18 vietos) varžysis baidarininkas Egidijus Balčiūnas. Jis atrankos plaukime finišavo antras (36,155), o pusfinalio plaukime užėmė penktąją vietą (35,157).

Dviviečių baidarių pusfinalio plaukime Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas užėmė šeštąją vietą (32,703) ir tęs kovą C finale (19–27 vietos).

Moterų dviviečių baidarių pusfinalio plaukime Dovilė Sudeikytė ir Anelė Šakalytė finišavo aštuntos (47,908) ir pasitraukė iš tolimesnių varžybų.

Vienviečių baidarių atrankos plaukime D. Sudeikytė liko paskutinė – aštunta (50,258).