kamilė kralikaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kamilė kralikaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kamilė kralikaitė“.

Į pasaulio čempionatą vyksiantys jaunieji irkluotojai: „Norime būti tarp lyderių“

Savaitgalį Trakuose vyko atrankinė-komplektuojamoji jaunių ir jaunimo rinktinių regata. Po jos paaiškėjo įgulos, kurios varžysis liepos 19-23 dienomis Plovdive (Bulgarija) vyksiančiose pasaulio jaunimo (U23) irklavimo pirmenybėse.
2023-06-19

Į jaunimo olimpines žaidynes Buenos Airėse vyks 14 Lietuvos sportininkų

Tramplinas į suaugusiųjų sportą ir didžiulė konkurencija kovoje dėl medalių – tokia jaunimo olimpinių žaidynių vizitinė kortelė. Spalį šios varžybos vyks Argentinos sostinėje Buenos Airėse. Lietuvai jose atstovaus 14 sportininkų, t. y. 0,3 procento nuo visų dalyvių. Iš viso Argentinoje varžysis 200 valstybių atletai, kurių amžius nuo 15 iki 18 metų. 32 sporto šakų atstovai kovos 36 rungtyse, žaidynėse bus išdalytas 241 medalių komplektas.
2018-08-28

Lietuvos irkluotojoms – Europos čempionato bronza

Kamilė Kralikaitė ir Vytautė Urbonaitė iškovojo bronzos medalius Europos jaunių irklavimo čempionate Prancūzijoje. Lietuvės apdovanojimus laimėjo dviviečių valčių be vairininkės varžybose. K. Kralikaitė ir V. Urbonaitė 2000 metrų įveikė per aštuonias minutes, 5,90 sekundės. Nugalėjo Graikijos (7 minutės, 54,08 sekundės) irkluotojos, aplenkusios rumunes (7 min., 57,98 sek.). 3,32 sekundės iki medalių pristigo Domantui ir Dovydui Stankūnams. Jie liko ketvirti (7 min., 18,33 sek.
2018-05-27

V.Urbonaitei ir K.Kralikaitei – pasaulio čempionato 4-oji vieta ir bilietas į jaunimo olimpines žaidynes

Trakuose besibaigiančiame 2017 metų pasaulio jaunių (iki 19 metų) irklavimo čempionate Lietuvos rinktinės lyderės – dvivietę be vairininko irkluojančios Vytautė Urbonaitė ir Kamilė Kralikaitė – užėmė 4-ąją vietą. Prieš finalą 16-metės sportininkės teigė, kad svarbiausias jų tikslas besivaržant su vyresnėmis konkurentėmis – pelnyti kelialapį į 2018 metų jaunimo olimpines žaidynes, kurios vyks Argentinoje. Tam reikėjo finale aplenkti bent vieną varžovių įgulą ir patekti į pirmąjį penketuką.
2017-08-06

Italijoje – pirmieji sezono yriai

Piediluko regatoje (Italija) penktadienį įvyko pirmieji atrankos plaukimai, po kurių paaiškėjo, kas iš lietuvių šeštadienį tęs kovą finaluose. Tvirtai sezoną pradėjo oliminiai vicečempionai Mindaugas Griškonis ir Saulius Ritteris. Jie porinių dviviečių varžybose distanciją įveikė per 6 min. 18,01 sek. ir savo plaukime užėmė pirmąją vietą. Į finalą pateko ir Dovydas Nemeravičius su Rolandu Maščinsku, kurie antrąjame atrankos plaukime finišą pasiekė per 6 min. 23,08 sek.