Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kamerūnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kamerūnas“.

Embiidui – griežtas Prancūzijos federacijos terminas: apsispręsti turės greitai

Prancūzijos rinktinė nebenori ilgai laukti Joelo Embiido pasirinkimo kuriai rinktinei atstovauti. Šios šalies krepšinio federacijos prezidentas Jeanas-Pierre Siutatas teigia, kad iki spalio 10 dienos jie laukia krepšininko apsisprendimo. „Tai bet kuriuo atveju tai nutiks greitai. Mes tikimės geriausio ir aš manau, kad jis tai žino. Iki spalio 10 dienos mes turėtume turėti atsakymą. Nustatėme tokį terminą“, - sakė jis.
2023-09-25

Devyniolika sportininkų buvo sužeisti po sprogimų lenktynėse Kamerūne

Šeštadienį per varžybas „Vilties bėgimas“ vakarinėje Kamerūno dalyje nugriaudėjo keletas sprogimų, kurių metu buvo sužeista 19 bėgime dalyvavusių sportininkų. Vietos gydytojas „Reuters“ pranešė, kad po incidento buvo gydomi 19 sportininkų dėl sprogimų sukeltų sužalojimų. „Vilties bėgime“ dalyvavo angliakalbiai separatistai, kovojantys su valdžios jėgomis. Pietvakarių regiono Buea miestelio valdžia po tokio incidento nepateikė jokių komentarų.
73
2023-02-25

Futbolo legenda Katare papuolė į muštynes – spyrė gerbėjui į veidą

Internete pasirodė šokiruojantys kadrai, kaip futbolo legenda ir dabartinis Kamerūno futbolo asociacijos prezidentas Samuelis Eto‘o užpuolė vyrą prie stadiono pasaulio čempionate Katare. Vaizdo įraše galima pamatyti, kaip buvęs „Barcelona“, Milano „Inter“ ir „Chelsea“ puolėjas palieka stadioną Dohoje, ką tik stebėjęs, kaip Brazilija iškovojo pergalę prieš Pietų Korėją aštuntfinalio rungtynėse.
2022-12-06

Kuriozinė situacija: pergalingą įvartį įmušęs Kamerūno puolėjas iškart išvytas iš aikštės

Brazilijos ir Kamerūno futbolo rinktinių susidūrime penktadienio vakarą nutiko kuriozinis incidentas. Mačą paskutinėmis minutėmis 1:0 laimėjo Kamerūnas, tačiau raudoną kortelę prieš save išvydo lemiamo įvarčio autorius Vincentas Aboubakaras. Puolėjas švęsdamas įvartį nusivilko marškinėlius ir pagal taisykles teisėjas jam privalėjo rodyti geltoną kortelę. Tai buvo antroji žaidėjo kortelė mače ir dėl to jis buvo išvarytas iš aikštės.
2022-12-03

Aiškios visos atkrintamųjų poros: serbų provokacijas atlaikiusi Šveicarija žengė tolyn

Pasaulio futbolo čempionate baigėsi grupių etapas. Paskutinėse G grupės rungtynėse paaiškėjo paskutiniai aštuntfinalio dalyvės – jais tapo Brazilija ir Šveicarija, o Serbijos ir Kamerūno futbolininkai kraunasi lagaminus namo. Brazilija jau anksčiau buvo užsitikrinusi vietą kitame etape, o dėl likusios vietos kovojo trys rinktinės.
2022-12-02

Ant Kamerūno rinktinės žaidėjo batų ir Rusijos vėliava, tačiau FIFA bausti nesiruošia

Ant Kamerūno rinktinės žaidėjo Gaelio Ondoua sportinių batelių puikuojasi ne tik Kamerūno, bet ir Rusijos vėliava. Visgi FIFA futbolininkui priekaištų neturi. G. Ondoua teigia, kad tokiame jo pareiškime, pasirodžiusiame praėjus savaitei po draudimo nešioti „One Love“ raištį, nėra jokio politinio elemento.
2022-11-29

Po konflikto su treneriu Kamerūno rinktinę palieka pagrindinis vartininkas

Kamerūno futbolo rinktinėje pasaulio čempionato įvyko konfliktas. Skelbiama, kad po nesutarimo su treneriu komandą palieka ir namo iškeliauja pagrindinis rinktinės vartininkas Andre Onana. Jis žaidė pirmose rungtynėse su Šveicarija, tačiau antrosiose rungtynėse su Serbija ant vejos nepasirodė. Pranešama, kad A. Onana susikivirčijo su vyriausiuoju komandos treneriu Rigobertu Songu. Treneris norėjo, kad žaidėjas nerizikuotų ir žaistų paprasčiau.
2022-11-28

Įvarčių lietus: po tris taiklius smūgius atlikusios Kamerūno ir Serbijos rinktinės sužaidė lygiosiomis

Dėl pirmųjų taškų kovojusios Serbijos ir Kamerūno rinktinės sužaidė lygiosiomis 3:3.  Nors pirmosios G grupės rungtynės šioms komandoms buvo nesėkmingos, tačiau pirmadienio akistatoje pasipylė tikras įvarčių lietus. Pirmąjį įvartį po kampinio 29 min. pelnė Jeanas-Charlesas Castelletto, tačiau kamerūniečių laimę užgožė per pridėtas pirmojo kėlinio minutes pelnyti serbų atstovų Strahinja Pavlovičiaus ir Sergėjaus Milinkovičiaus-Savičiaus įvarčiai. 53 min.
2022-11-28

Įspūdinga drama Afrikos čempionate: Kamerūnas į rungtynes sugrįžo po 3 praleistų įvarčių

Afrikos Tautų taurės turnyro mače dėl bronzos užfiksuota įspūdinga drama, kurioje triumfavo Kamerūnas. Kamerūniečiai dar 70-ą minutę turėjo 3 įvarčių deficitą, tačiau sugebėjo per 16 minučių jį panaikinti, išplėšė baudinių seriją, kurioje galiausiai 4:3 (2:0) palaužė Burkino Faso ekipą bei iškovojo bronzos medaius.  Kamerūnas rungtynių pradžioje žaidė be savo lyderio Vincente‘o Aboubakaro, kuris aikštelėje pasirodė tik 46-ą minutę.