kalou

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kalou“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kalou“.

UEFA Čempionų lygoje ketvirtfinalyje – „Real“ ir „Chelsea“ triumfas

UEFA Čempionų lygoje ketvirtfinalyje pergales iškovojo svečių komandos. Madrido “Real„ išvykoje 3-0 nukovė Nikosijos APOEL, o Londono “Chelsea“ 1-0 parklupdė Lisabonos “Sporting “ekipą Anglai dūrė netikėtai Lisabonos “Benfica" per pirmas 45 žaidimo minutes taip ir nerado rakto į Londono “Chelsea“ Petro Cecho vartus. Portugalai dukart tiksliai smūgiavo į svečių vartus, tačiau čekas buvo vietoje. Britai visoje aikštėje kontroliavo įvykius.
2012-03-27

Rusijos klubai įspūdingomis sumomis vilioja S. Kalou ir F. Malouda

Londono „Chelsea“ duetas Florentas Malouda ir Salomonas Kalou sulaukė itin patrauklių pasiūlymų iš Rusijos. Krašto saugą Malouda norėtų įsigyti Machačkalos „Anži“ klubas, siūlantis prancūzui 180 tūkstančių eurų per savaitę siekiantį atlyginimą. Tuo metu Dramblio Kaulo Kranto rinktinės puolėją Salomoną Kalou norėtų prisivilioti tas pats „Anži“ bei Maskvos „Lokomotiv“. Jo savaitinė alga gali siekti apie 150 tūkstančių eurų.
2011-12-20

„Chelsea“ grįžta į pergalių kelią – išvykoje sutriuškintas „Newcastle“

Iš nesėkmių liūno kapstosi Londono „Chelsea“ ekipa, pirmajame šeštadienio Anglijos „Premier“ lygos mače išvykoje net 3-0 sutriuškinusi tarp keturių stipriausių komandų žengusį „Newcastle“. Svečiai dominavo pirmajame kėlinyje ir galėjo į priekį išsiveržti jau 14 minutę, tačiau teisėjo skirto 11 metrų baudinio nerealizavo Frankas Lampardas - jo smūgį atrėmė vartininkas Timas Krulas.
2011-12-03

„Chelsea“ rengiasi radikalioms reformoms: klubas atsinaujins

Londono „Chelsea“ strategas Andre Villas Boasas rengiasi vasarą iš pagrindų atnaujinti komandą. Tarp futbolininkų, kuriems bus leista išvykti, yra ir ilgametis pagrindinis vartininkas Petras Cechas. 34 metų specialistas iš Portugalijos yra įsitikinęs, kad nebus atleistas net nesėkmingai susiklosčius šiam sezonui, todėl turės galimybę atjauninti sudėtį, skelbia „The Independent“. Treneris norėtų įsigyti naują vartininką, kuris drąsiau paliktų vartus bei sėkmingiau skirstytų kamuolius.
2011-12-03

„Milan" kandidatų sąraše – „Chelsea" žvaigždės ir "Bayern" saugų duetas

„Milan“ klubo viceprezidentas Adriano Galliani numatė aštuonių futbolininkų, kuriais norėtų sustiprinti ekipą, sąrašą, o jame - net penkios Londono „Chelsea“ žaidėjų pavardės. Italijos čempionai norėtų įsigyti puolėjus Didier Drogba, Nicolasą Anelką, taip pat Salomoną Kalou. Be to, yra svarstomos saugo Michaelio Essieno ir gynėjo Alexo kandidatūros.