k. paulikė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „k. paulikė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „k. paulikė“.

Kalėdos mokyklose bei darželiuose šiemet patuštins tėvų kišenes: renka ir po 50 eurų

Kasmet mokyklose vykstančių kalėdinių švenčių pandemija, regis, nesustabdė. Šiemet jos vyks nuotoliniu, o kai kuriose ikimokyklinio ugdymo įstaigose, ir kontaktiniu būdu. Tėvai skundžiasi, kad tokios šventės gerokai patuština pinigines. Kai kurie teigė esantys šokiruoti, mat net ir nerengiant didelės šventės dėl šalyje įsigaliojusio karantino, sumos nesikeičia – tenka pakloti ir po 50 eurų.
REKLAMA
Konferencijos dalyviai praktiniuose užsiėmimuose susipažino su įvairiomis terapijomis. Sigitos Inčiūrienės nuotr.  Konferencijos dalyviai praktiniuose užsiėmimuose susipažino su įvairiomis terapijomis. Sigitos Inčiūrienės nuotr.

Sėkmės raktas – holistinis požiūris į vaiko ugdymą

„Esu Luko mama, lapkričio mėnesį jam bus 5-eri. Savo ypatingumą – ir galias, ir negalias – jis atsinešė gimdamas. Gimė 25 savaičių, sverdamas 860 gramų, 12 savaičių praleido Santaros klinikų intensyviosios pagalbos skyriuje“, – susirinkusiems į VšĮ „Penki pojūčiai“ organizuotą konferenciją pasakojo elektroninės parduotuvės anksti.lt įkūrėja Giedrė Šopaitė-Šilinskienė.
2020-10-21
Į viršų