k. navasas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „k. navasas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „k. navasas“.

Saldus revanšas: PSG eliminavo „Bayern“ Čempionų lygos ketvirtfinalyje

UEFA Čempionų lygoje dvi komandos užsitikrino bilietus į pusfinalį – Londono „Chelsea“ ir Paryžiaus „Saint-Germain“. Jau aišku, kad Čempionų lyga turės naujus čempionus. Praėjusiais metais trofėjų į viršų kėlusi Miuncheno „Bayern“ krito ketvirtfinalyje prieš Paryžiaus „Saint-Germain“. Namuose reikalų vokiečiai prisidarė pakankamai – pralaimėjo 2:3. Prancūzijos sostinėje pavyko laimėti 1:0 (1:0), tačiau dėl išvykos įvarčių buvo priversti srėbti prisivirtą košę. PSG pasiekė revanšą.
2021-04-13

Šventinis „El Clasico“: nuostabi kontrataka ir raudona kortelė

Vieną didžiausių pasaulio futbolo švenčių laimėjo „Barcelona“. Ji šeštadienį „El Clasico“ rungtynėse svečiuose 3:0 (0:0) nugalėjo principinius varžovus – Madrido „Real“ futbolininkus. „Barcelona“ kontroliuoja padėtį Ispanijos čempionato turnyro lentelėje, tad atakuoti privalėjo šeimininkai. Jie ilgai netruko – tikslas pasiektas 2-ąją minutę, kai po kampinio kamuolį į vartus nukreipė Cristiano Ronaldo.
2017-12-23

Pirmasis UEFA sezono trofėjus – „Real“ futbolininkų rankose

Madrido „Real“ iškovojo dar vieną trofėjų. UEFA Čempionų lygos nugalėtojai Makedonijos Skopjės mieste laimėjo UEFA supertaurę. „Real“ 2:1 (1:0) nugalėjo praėjusiame sezone UEFA Europos taurę į viršų kėlusius „Manchester United“ futbolininkus. Rungtynes aštriau pradėjo Anglijos komanda. Pirmosiomis minutėmis varžovų vartams nesėkmingai bandė grasinti „Manchester United“ naujokas Romelu Lukaku. Pirmojo kėlinio viduryje sužibėjo „Real“ atraminis saugas Casemiro.