jurgen melzer

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jurgen melzer“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jurgen melzer“.

Vimbldone - favoritų pergalės

Šeštadienio vakarą baigėsi prestižinio Vimbldono teniso turnyro vienetų varžybų šešioliktfinalio etapas. Moterų varžybose devintoji raketė rusė Dinara Safina 5:7, 7:6 (7:4), 6:8 pralaimėjo 24-ajai pagal reitingą Izraelio atstovei Shahar Peer, o rusė Alla Kudriavceva 6:3, 1:6, 6:4 nugalėjo Kinijos tenisininkę Peng Shuai.
2008-06-29

Rusas M. Safinas ir latvis E. Gulbis sėkmingai pradėjo teniso turnyrą Londone

Pirmadienį Anglijoje prasidėjo 56 dalyvių ATP serijos "The Artois Championships" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 713 tūkst. Eurų. Pirmojo rato mačuose pergales iškovojo bei į kitą etapą pateko: Mario Ančič (Kroatija) - Nicolas Lapentti (Ekvadoras) 7:5, 6:3; Robby Ginepri (JAV) - Vincent Spadea (JAV) 6:4, 7:6 (7:4); Kei Nishikori (Japonija) - Alejandro Falla (Kolumbija) 2:6, 6:4, 6:2; Viktor Troicki (Serbija) - Dudi Sela (Izraelis) 6:4, 6:4; 9-Fernando Verdasco (Ispanij...
2008-06-10

Estė pateikė staigmeną „Roland Garros“ teniso turnyre

„Roland Garros“ kortuose vykstančiose atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse ketvirtadienį pergales antrajame rate iškovojo visi keturi vyrų vienetų varžybų pirmojo aštuntuko žaidėjai.
2008-05-30

Tarptautiniame vyrų teniso turnyre Vienoje

Austrijos sostinėje tęsiasi ATP serijos "BA-CA Tennis Trophy" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 642 tūkst. eurų.Antradienį sužaisti dar aštuoni vyrų vienetų varžybų susitikimai.Pergalę pirmajame rate favoritas serbas Novakas Djokovičius, 6:4, 6:3 nugalėjęs amerikietį Robby Ginperį ir septintoji turnyro raketė argentinietis Juanas Ignacio Chela, 6:1, 6:3 sutriuškinęs ispaną Guillermo Garcią-Lopezą.
2007-10-10

Paskelbtas "US Open" teniso turnyro dalyvių skirstymas

Šio mėnesio pabaigoje prasidės ketvirtasis šių metų "Grand Slam" serijos teniso turnyras "US Open". Atvirajame Jungtinių Valstijų čempionate susigrums pajėgiausios planetos raketės.Turnyro organizatoriai sudarė dalyvių reitingą. Vyrų vienetų varžybose lyderio etiketę turės šveicaras Roger Federeris, moterų - belgė Justine Henin.R.Federeris šiose pirmenybėse mėgins laimėti ketvirtą kartą iš eilės, tuo metu J.Henin sieks pakartoti 2003 metų sėkmę.
2007-08-21

Tarptautiniame "Masters" serijos vyrų teniso turnyre Hamburge

Vokietijoje tęsiasi "Masters" serijos vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 2,083 mln. eurų. Pirmuoju vienetų varžybų ketvirtfinalio dalyviu tapo dvyliktas pagal reitingą ispanas Davidas Ferreras, ketvirtadienį aštuntfinalyje 6:3, 6:3 įveikęs septintąją varžybų raketę kroatą Ivaną Ljubičičių.
2007-05-17

Deviso taurės teniso turnyro aštuntfinalio mačuose

Penktadienį prasidėjusiuose Deviso teniso taurės (Davis Cup) - komandinių vyrų varžybų - aštuntfinalio mačuose baigti žaisti pirmieji vienetų susitikimai.
2004-02-07

Prasidėjo atvirasis Australijos teniso čempionatas

Pirmadienį (01.19) Melburne prasidėjo pirmasis šio sezono "Grand Slam" serijos turnyras - atvirtosios Australijos teniso pirmenybės, kurių prizų fondą sudaro 19 mln. Australijos dolerių.
2004-01-19

Atvirosiose JAV teniso pirmenybėse Niujorke

Pirmadienį (08.25) Niujorke prasidėjo atvirasis JAV teniso čempionatas, kurio prizų fondą sudaro 17 mln. JAV dolerių. Varžybų favoritė belgė Kim Clijsters (Kim Kleisters) 6:2, 6:3 nugalėjo korto šeimininkę Amber Liu, trečioji pagal reitingą amerikietė Lindsay Davenport (Lindsėj Davenport) 6:1, 6:0 sutriuškino belgę Els Callens (Els Kalens), devintoji turnyro raketė slovakė Daniela Hantuchova 6:3, 6:2 įveikė prancūzę Marion Bartoli, o septynioliktoji pagal skirstymą amerikietė Meghann Shaughnes...
2003-08-26

ATP serijos teniso turnyre JAV - austrų ir amerikiečių pergalės

Pirmadienį (07.07) JAV prasidėjo ATP serijos "Miller Lite Hall of Fame Tennis Championships" vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 380 tūkst. JAV dolerių.