juozas ravinis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „juozas ravinis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „juozas ravinis“.

Ieškoma būdų, kaip sukviesti sodininkus į bendrijų susirinkimus

Sodininkų bendrijoms dažnai negalint surengti susirinkimų ir aptarti svarbių klausimų, Seimo narys siūlo procesą supaprastinti – pakoreguoti vietų, kur būtų galima paskelbti apie susirinkimą, sąrašą.    Ekonomikos komiteto pirmininkas konservatorius Kazys Starkevičius įsitikinęs, kad tokiu būdu žmonėms bus patogiau gauti informaciją, tuo metu sodininkai abejoja, ar pavyks į susirinkimus prikviesti daugiau žmonių.

Perspėja sodų savininkus – apleisti sklypai bus perimti ir parduoti

Šalies sodininkų bendrijose esant daug nedirbamų ir apleistų sklypų, Žemės ūkio ministerija įspėja, kad savininkams nesusitvarkius, žemė bus perimta ir parduodama kitiems savininkams.    Lietuvos sodininkų bendrijų asociacijos vadovas sako, kad parduodant tokius sklypus pirmumo teisę juos įsigyti reikėtų suteikti gretimos žemės savininkams ar bendrijos nariams.

Seime – nauji siūlymai dėl automobilių ribojimo sodų bendrijose

Sodininkų bendrijoms siūloma leisti pačioms nustatyti automobilių parkavimo bei komercinės veiklos apribojimus. Tiek pataisos iniciatoriai, tiek sodininkų bendruomenės atstovai sako, kad tokių taisyklių labiausiai reikia šalia didmiesčių esančioms sodininkų bendrijoms. „Keliukai siauri, nėra kur statyti automobilių, čia iš Vilniaus kilusi problema“, – BNS sakė Lietuvos sodininkų bendrijų asociacijos pirmininkas Juozas Ravinis.
2019-03-31
Į viršų