josefas vasičekas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „josefas vasičekas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „josefas vasičekas“.

NHL: D. Zubrus atliko 20-ąjį rezultatyvų perdavimą

Dvidešimtąjį rezultatyvų perdavimą 62-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o jo Niu Džersio "Devils" klubas šeštadienį namuose 4:2 (2:1, 0:1, 2:0) nugalėjo Niujorko "Islanders" ekipą.Po lietuvio perdavimo trečiajame kėlinyje (44:43) paskutinį susitikimo įvartį įmušė Brianas Gionta.Pats D. Zubrus šiame mače per 16 minučių (15:55) dukart metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.
2008-02-24

D. Zubraus ekipai - dvyliktas pralaimėjimas

Dvyliktą pralaimėjimą devynioliktosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Dainius Zubraus Niu Džersio "Devils" klubas, penktadienį namuose 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) nusileidęs Niujorko "Islanders" ekipai.Beveik 21 minutę (20:54) aikštėje praleidęs lietuvis nepasižymėjo.Vienintelį susitikimo įvartį antrajame kėlinyje įmušė Josefas Vasicekas.
2007-11-17

Šešioliktasis Dariaus Kasparaičio ekipos pralaimėjimas

Šešioliktą nesėkmę - antrąją iš eilės - keturiasdešimtose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Niujorko "Rangers" klubas su Dariumi Kasparaičiu. Ketvirtąją vietą Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje užimanti "Rangers" (40 tšk.) ekipa ketvirtadienį svečiuose 2:3 (1:0, 0:3, 1:0) nusileido ketvirtojoje pozicijoje Pietryčių pogrupyje esančiai Karolinos "Hurricanes" (38 tšk.) komandai.
2004-01-09

Trečioji Dariaus Kasparaičio komandos pergalė NHL čempionate

Ketvirtą pergalę aštuntose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ketvirtąją vietą Atlanto divizione užimanti Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" (8 tšk.) ekipa. Ketvirtadienį namie Niujorko ledo ritulininkai 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) įveikė ketvirtąją poziciją Pietryčių divizione divizione užimančią Karolinos "Hurricanes" (8 tšk.) komandą. Lietuvis per 16 žaidimo minučių dukart smūgiavo į svečių vartus bei išvengė baudos minučių.