jonas stefanssonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jonas stefanssonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jonas stefanssonas“.

Be gailesčio: prancūzai įmetė 115 ir pergalę iškovojo 36 taškų skirtumu

Prancūzijos krepšinio rinktinė Europos čempionato sekmadienį pradėjo triuškinama pergale. Prancūzai įmetė 115 taškų, o patys praleido 79 (29:25, 20:17, 37:14, 29:23). Prancūzijos rinktinė rungtynes pradėjo 5:0, bet vėliau lengva nebuvo – į priekį išsiveržė islandai (16:13, 23:20). Prancūzai bemat perėmė iniciatyvą ir 17-ąją minutę įgijo dviženklį pranašumą (46:35), o 26-ąją pirmavo 68:48, 30-ąją – 83:53. Prancūzijos rinktinė trečiąjį kėlinį laimėjo 37:14, o šimtąjį tašką pelnė įpusėjus paskutin...
2017-09-03

ULEB Eurolygos mače Mindaugas Kuzminskas pelnė trylika, Linas Kleiza - penkis taškus

Antrą pergalę ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro aštuonių ekipų "Top 16" etapo F grupės devintojo turo rungtynėse iškovojo bei į septintąją vietą pakilo Malagos "Unicaja" klubas su Mindaugu Kuzminsku, namuose 93:90 (22:15, 30:25, 11:20, 30:30) įveikęs ketvirtojoje pozicijoje esančius Stambulo "Anadolu Efes" (4 pergalės ir 5 pralaimėjimai) krepšininkus.
2015-03-07

„Montepaschi“ – Italijos čempionate finale

Italijos krepšinio čempionato pusfinalio trečiosiose rungtynėse Sienos „Montepaschi“ ekipa, kurioje rungtyniauja Rimantas Kaukėnas ir Kšyštofas Lavrinovičius, namuose 101:76 sutriuškino Trevizo „Benetton“ krepšininkus bei laimėjo seriją 3:0. R.Kaukėnas per 25 žaidimo minutes pelnė 11 taškų (0/4 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.
2009-06-04

Eurolygoje - Stambulo "Fenerbahce Ulker" pergalė

Antradienį aštuonių komandų C grupės turnyro autsaiderių dvikova Turkijos sostinėje prasidėjo ULEB Eurolygos krepšinio turnyro trečiasis turas. Pirmąją pergalę šiame sezone iškovojo Stambulo "Fenerbahce Ulker" (Turkija) klubas, namuose 85:66 (20:10, 22:24, 23:13, 20:19) nugalėjęs trečiąją nesėkmę patyrusią Romos "Lottomatica" (Italija) ekipą. 21 tašką nugalėtojams pelnė Willie Solomonas, 17 - Ibrahimas Kutluayus, 14 - Damiras Kaanas, 13 - Mirsadas Turkcanas.
2007-11-07

Toronto "Raptors" įveikė Romos krepšinio klubą

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) projekto "NBA Europe Live" mače sekmadienį Toronto "Raptors" krepšininkai Italijos sostinėje 93:87 (23:19, 21:26, 23:21, 26:21) nugalėjo Romos "Lottomatica" ekipą. 23 taškus nugalėtojams pelnė Chrisas Boshas, 15 - Jasonas Kapono, 13 - Andrea Bargnani, 10 - Jorge Garbajosa. Aikštelės šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Christianas Drejeris (23 tšk.), Jonas Stefanssonas (19 tšk.), Allanas Ray (15 tšk.
2007-10-08

Rimanto Kaukėno komanda - Italijos krepšinio lygos finale

Ketvirtosiose Italijos elitinės vyrų krepšinio lygos (Lega Basket Serie A) pusfinalio rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtoja Rimanto Kaukėno Sienos "Montepaschi" komanda ketvirtadienį svečiuose 70:49 (23:14, 17:13, 19:9, 11:13) sutriuškino Romos "Lottomatica" krepšininkus bei laimėjo seriją iki trijų pergalių 3:1.Į finalą iškopę Sienos krepšininkai pralaimėjo (74:88) tik pirmąjį pusfinalio serijos mačą namuose, o antrąsias (84:76) bei trečiąsias (114:108; po 3 pratęsimų) rungtynes laimėjo.