Ketvirtosiose Italijos elitinės vyrų krepšinio lygos (Lega Basket Serie A) pusfinalio rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtoja Rimanto Kaukėno Sienos "Montepaschi" komanda ketvirtadienį svečiuose 70:49 (23:14, 17:13, 19:9, 11:13) sutriuškino Romos "Lottomatica" krepšininkus bei laimėjo seriją iki trijų pergalių 3:1.

Į finalą iškopę Sienos krepšininkai pralaimėjo (74:88) tik pirmąjį pusfinalio serijos mačą namuose, o antrąsias (84:76) bei trečiąsias (114:108; po 3 pratęsimų) rungtynes laimėjo.

Ketvirtadienio susitikime lietuvis nugalėtojams pelnė 14 taškų, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po krepšiu atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį. Per 29 žaidimo minutes R. Kaukėnas pataikė 3 tritaškius iš 4, 1 dvitaškį iš 4 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4.

Po 15 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Romainas Sato ir Lonny Baxteris, 10 - Vrbica Stefanovas.

"Lottomatica" gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Dejanas Bodiroga (12 tšk.), Mire`as Chatmanas (10 tšk.), Jonas Stefanssonas bei Erazemas Lorbekas (po 9 taškus).

"Montepaschi" varžove finale bus Bolonijos "VidiVici" arba Milano "Armani Jeans" komanda. Šioje pusfinalio iki trijų pergalių serijoje Bolonijos klubas pirmauja 2:1, o ketvirtąsias rungtynes penktadienį žais namuose.