johannesas thiemannas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „johannesas thiemannas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „johannesas thiemannas“.

Su nežinomybe į serbų iššūkį žvelgianti Vokietijos rinktinė: „Tai nėra vieta, kur norime pasilikti“

Penktadienį Filipinuose vyko fantastiško grožio pasaulio čempionato pusfinalis tarp Jungtinių Amerikos Valstijų ir Vokietijos rinktinių. Po itin dramatiškos kovos 111:113 pergalę išplėšę vokiečiai pirmąkart istorijoje pateko į planetos pirmenybių finalą.  Po rungtynių šypsenos negalėjo nuslėpti Vokietijos rinktinės puolėjas Johannesas Thiemannas.
2023-09-08

Latvijos stiprybę gyręs Thiemannas pasisakė apie emocijas paskutinio metimo metu: „Meldžiausi“

Po antradienio lietuvių nesėkmės šiandien sekė ir kitų Baltijos brolių – latvių liūdesys. Po įnirtingos kovos Latvijos krepšininkai tik paskutinę minutę 81:79 nusileido Vokietijai ir baigė savo kelią link medalių.  Vienas rezultatyviausių Vokietijos gretose šiandien buvo Berlyno ALBA krepšininkas Johannesas Thiemannas, kuris ketvirtfinalio mače surinko 10 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.
2023-09-06

Be gailesčio: serbai sudaužė gruzinus, vokiečiai – austrus

Triuškinamas pergales 2019-ųjų pasaulio krepšinio čempionato atrankos turnyro G grupėje pirmadienį iškovojo Serbijos ir Vokietijos komandos. Serbai savo aikštėje 105:87 (21:21, 23:24, 30:19, 31:23) nepasigailėjo gruzinų. Svečiai priešinosi tol, kol turėjo jėgų. Jie po dviejų kėlinių pirmavo 45:44. Po pertraukos išryškėjo Serbijos rinktinės pranašumas.