Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „joaquinas rodriguezas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „joaquinas rodriguezas“.

Venesuela taupys elektrą: ateities perspektyvos itin miglotos

Venesuelos vyriausybei dėl šalį alinančių elektros tiekimo sutrikimų sutrumpinus darbo dieną ir uždarius mokyklas, prezidentas Nicolas Maduro (Nikolas Maduras) sekmadienį paskelbė, jog bus 30 dienų normuojamas elektros energijos vartojimas. Vyriausybė anksčiau tvirtino, jog elektros energijos tiekimo sutrikimus kovo mėnesį lėmė sabotažas, tačiau savo naujausiomis priemonėmis ji aiškiai pripažino, jog šaliai nepakanka elektros energijos ir krizė užsitęs.

Gibraltaro urve atrastas pirmasis pasaulyje neandertaliečių raižinys

Prieš maždaug 40 tūkst. padarytos įrėžos vieno urvo sienoje tikriausiai byloja, kad neandertaliečių intelektas buvo pažangesnis negu iki šiol manyta, nurodė tyrėjai. Šią išvadą jie padarė atradę tas įrėžas giliai Goramo urve, esančiame Didžiosios Britanijos valdomame Gibraltare. Tai pirmieji pasaulyje rasti neandertaliečių urvų raižiniai.
2014-09-02

Pasaulio čempionate Ignatas Konovalovas – 30-tas

Sekmadienį paskutinėje Pasaulio dviračių čempionato rungtyje vyrų elito grupėje Ignatas Konovalovas įveikė visą 262,2 km lygumos distanciją ir pateko į 30-tuką, nuo čempiono, australo Cadelio Evanso, atsilikęs 2 min. 30 sek. Lietuvis finišavo kartu su tokiais favoritais kaip F. Pozzato, A. Vinokourovas, S. Chavanelis ir užėmė 30 vietą. Pirmasis 10-tukas atrodo taip: 1. Cadelis Evansas (Australija) 6 val. 56 min. 26 sek. 2. Alexandras Kolobniovas (Rusija) +27 sek.
2009-09-27

„La Vuelta 2009“: ispanas nuskynė nugalėtojo laurus

Finalinį „Vuelta a España“ etapą laimėjo vokietis André Greipelis („Columbia“), o lenktynių nugalėtoju oficialiai paskelbtas ispanas Alejandro Valverde („Caisse d’Epargne“). Italui Daniele Bennati („Liquigas“), 2007 metais laimėjusiam finalinį „Vueltos“ etapą, šiemet nepavyko pakartoti sėkmės. Jis liko antras po šios dienos etapo laimėtojo A. Greipelio („Columbia“), kuriam tai buvo jau 4 pergalė šiose lenktynėse.
2009-09-20

A. Valverdei iki pergalės Ispanijoje - jau tik vienas žingsnis

Likus vienai dienai iki didžiojo „Vuelta a España“ finalo, ispanas Alejandro Valverde („Caisse d’Epargne“) 55 sekundėmis pirmauja prieš Samuelį Sánchezą („Euskaltel“) ir 1 min. 32 sek. prieš Cadelį Evansą („Silence-Lotto“), tad iki pergalės jam – jau tik vienas žingsnis. Šeštadienį vykusiose atskiro starto lenktynėse, 27,8 km distanciją Tolede greičiausiai įveikė britas Davidas Millaras („Garmin“). Itin gerus rezultatus pademonstravo Samuelis Sánchezas (+5 sek.) ir Cadelis Evansas (+9 sek.
2009-09-19

Prie „Vuelta a España“ lyderio priartėjo naujas varžovas

Paskutiniame kalnų etape šiose „Vuelta a España“ lenktynėse, kurias laimėjo ispanas Juanas José Cobo („Fuji-Servetto“), nuo Alejandro Valverde’s nutolo Robertas Gesinkas, į kurio vietą pakilo Samueliui Sánchezas. Penktadienį, 19 etapo metu, įkalnių meistrai turėjo paskutinę galimybę pagerinti savo rezultatus bendroje įskaitoje.
2009-09-18

„Vuelta a España“ – per plauką nuo skandalo

18 etape, kurį laimėjo airis Philipas Deignanas („Cervélo“), patekęs į lyderių 10-tuką ir tapęs vienu iš Alejandro Valverde's konkurentų, daugiau kaip 100 dviratininkų buvo pareiškę norą trauktis iš „Vueltos“ lenktynių. To dar nebuvo.
2009-09-18

„Vueltos“ lyderiui – vis mažiau konkurentų

Po 17 etapo, kurį laimėjo prancūzas Anthony Roux („Française des Jeux“), aplenkęs savo tautietį Williamą Bonnet („BBox“) ir vokietį André Greipelį („Columbia“), „Vueltos“ lyderiu ir toliau lieka – Alejandro Valverde. Pasitraukė iš lenktynių Šiame etape nestartavo du italai – Alessandro Ballanas ir Damiano Cunego, o taip pat  australas Stuartas O’Grady („Saxo Bank“) ir belgas Wouteris Weylandt („Quick Step“), kuris vakar patyrė traumą.
2009-09-16

„La Vuelta“: lyderių gretos nesikeičia

16 etapą laimėjo trečią pergalę šiose lenktynėse skaičiuojantis vokietis André Greipelis („Columbia“), pranokęs ispaną Alejandro Valverde („Caisse d’Epargne“) taškų įskaitoje, tačiau nepriartėjęs prie jo bendroje rikiuotėje.
2009-09-15

„Vuelta a España“: Alejandro Valverde pirmauja net keliose įskaitose

Po trijų įtemptų dienų kalnų etapuose, šiandien „Vueltos“ dalyviai gavo šiek tiek atsikvėpti, išvažiuodami į lygumų trasą, po kurios bendroje įskaitoje didysis ispanų favoritas pirmauja ne tik bendroje, bet ir taškų, ir kombinuotoje įskaitoje. Etapą laimėjo olandas 15 etapą laimėjo olandas Larsas Boomas („Rabobank“), daugiau kaip minute aplenkęs ispaną Davidą Herrero („Xacobeo“) ir vokietį Dominiką Roelsą („Milram“), o 170,8 km distanciją „Jaén – Córdoba“ įveikė per 4 val. 12 min. 56 sek.