jelly belly

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jelly belly“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jelly belly“.

„Tour of Missouri“: T. Vaitkus iškrito iš 10-tuko (papildyta)

Penktadienį atskiro starto lenktynėse, kuriose greičiausias buvo amerikietis Davidas Zabriskie („Garmin-Slipstream“), tapęs naujuoju „Tour of Missouri“ lyderiu, o vienas dviratininkas buvo partrenktas lydinčio ekipažo automobilio, Tomas Vaitkus etapo rikiuotėje užėmė 51 vietą, o bendroje įskaitoje – 41 vietą. Lietuvis iškrito iš 10-tuko Iš „astaniečių“ geriausiai sekėsi amerikiečiui Leviui Leipheimeriui, kuris 30,6 km distanciją įveikė 1 min. 9 sek.
2009-09-12

„Tour of Missouri“: T. Vaitkus neatsilieka

4 etape, kurį laimėjo ir lyderiu tapo argentinietis J. J. Haedo („Saxo Bank“), nurungęs norvegą Thorą Hushovdą („Cervélo“), iš lenktynių pasitraukė Markas Cavendishas. Tomas Vaitkus finišavo 37-as ir viena pozicija nutolo nuo lyderių. Lenktynes paliko Markas Cavendishas Britas Markas Cavendishas, atstovaujantis komandai „Columbia“ ir lyderiavęs 1 ir 2 etapuose, 3 etape neteko pranašumo prieš Thorą Hushovdą, o 4 etape pasitraukė iš lenktynių.
2009-09-11

„Tour of Missouri“: Tomas Vaitkus – 5-tuke

2 etape „S.te Genevieve – Cape Girardeau“ (180,9 km), kurį laimėjo Markas Cavendishas („Columbia“), aplenkęs Th. Hushovdą ir J. J. Haedo, Tomas Vaitkus finišavo su pagrindine grupe ir buvo 30-as, o bendroje įskaitoje išliko 5-tuke (+14 sek.
2009-09-09

„Tour of Missouri“: lyderių gretose - ir Tomas Vaitkus (papildyta)

Pirmadienį JAV startavo 7 dienas truksiančios „Tour of Missouri“ lenktynės, kuriose lietuvis Tomas Vaitkus, atstovaujantis komandai „Astana“, po 1 etapo pateko į lyderių gretas. Pirmoji M. Cavendisho pergalė 1 etapą, kuris vyko St. Louiso mieste (Misurio valstijos, MO) ir miškingose apylinkėse (75 mylios, t.y. 120,7 km), laimėjo britas Markas Cavendishas, sprinto kovoje aplenkęs argentinietį J. J. Haedo („Saxo Bank“) ir norvegą Th.