jekaterina šakovič

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jekaterina šakovič“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jekaterina šakovič“.

Lietuvos golbolo rinktinė apgynė Europos čempionės titulą

Šeštadienį Vokietijoje pasibaigusio Europos golbolo (aklųjų riedulio) čempionato finale Lietuvos rinktinė 14:4 nugalėjo Slovėnijos komandą ir apgynė Senojo žemyno čempionės titulą. Bronzos medalius iškovojo Švedijos golbolininkai, jie „mažajame“ finale 5:4 įveikė Ispanijos ekipą. Kaip jau skelbta, pasaulio čempionė ir parolimpinė vicečempionė mūsų šalies komanda pusfinalyje taip pat šeštadienį 12:4 nugalėjo Švedijos ekipą.
2009-08-29

Lietuvos golbolo rinktinė Europos čempionate iškovojo penktą pergalę

Vokietijoje vykstančiame Europos golbolo (aklųjų riedulio) čempionate trečiadienį nugalėtojos titulą ginanti Lietuvos rinktinė 10:3 nugalėjo Vengrijos ekipą. Kaip jau skelbta, pirmajame trečiadienio mače pasaulio čempionė ir parolimpinė vicečempionė mūsų šalies komanda 8:4 įveikė Vokietijos golbolininkus. Lietuvos rinktinės sąskaitoje - penkios pergalės iš šešių galimų. Ketvirtadienį mūsiškiai žais su Danijos atstovais. Europos čempionate dalyvauja aštuonios komandos.
2009-08-26

Lengvaatletė A. Valatkevičiūtė pateko į universiados pusfinalį

Belgrade (Serbija) vykstančių 25-ųjų pasaulio studentų vasaros žaidynių (universiados) lengvosios atletikos merginų 800 m bėgimo atrankos varžybose antradienį Lietuvos atstovė Aina Valatkevičiūtė užėmė ketvirtąją vietą ir pateko į pusfinalį. 24-erių metų lietuvė distanciją įveikė per 2 min. 6,28 sek. Kita Lietuvos atstovė Jekaterina Šakovič liko 17-a (2.11,69) ir į pusfinalį nepateko.
2009-07-07

Turine aukštumas pasiekė tik merginos

Vakar Italijos mieste Turine pasibaigė Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo dešimt Lietuvos lengvaatlečių. Niekam iš Lietuvos atstovų medalių iškovoti nepavyko, tačiau dvi sportininkės - Viktorija Žemaitytė ir Lina Grinčikaitė - pateko į geriausiųjų aštuntukus. Perrašė istoriją Daugiakovininkė V.Žemaitytė penktadienį penkiakovės rungtyje pasiekė asmeninį rekordą (4516 taškų) ir tenkinosi 6 vieta.
2009-03-09

Turine – gausi lietuvių delegacija

Šiandien Turine (Italija) prasideda 30-asis Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas. Tris dienas truksiančiose varžybose dalyvaus 10 Lietuvos atletų. Pirmą kartą tokiame renginyje mūsų šaliai atstovaus toks gausus sportininkų būrys. Iki šiol didžiausia Lietuvos komanda (7 atletai) startavo 1992 metais irgi Italijoje - Genujoje. Į Turiną turėjo vykti ne dešimt, o vienuolika lengvaatlečių, tačiau Atėnų olimpinė septynkovės vicečempionė Austra Skujytė netikėtai pasitempė riešą.
2009-03-06

Sėkmingi Lietuvos bėgikų startai Baltarusijos sostinėje

Baltarusijos sostinėje vykusiose garsios bėgikės Ravilios Agletdinovos atminimo lengvosios atletikos varžybose dalyvavo ir dešimt Lietuvos bėgikų. Nepralenkiamas vyrų 1 mylios bėgime buvo Vygantas Juškevičius (4 min. 12,70 sek.), o Andrejus Jegorovas (4:13,24) finišavo trečias. 400 m rungtyje antras finišavo Raimundas Turla (48,29 sek.), o Darius Bagaslauskas (1:52,54) 800 m distancijoje tenkinosi penktąja pozicija.
2007-06-16

Sostinėje vyko "Vilniaus baltų" klubo taurės lengvaatlečių varžybos

Ketvirtadienį sostinėje vykusiose sporto klubo "Vilniaus baltai" taurės lengvosios atletikos varžybose užfiksuotas ketvirtas per visą Lietuvos istoriją rezultatas vyrų 800 m bėgimo rungtyje. Vitalijus Kozlovas šią distanciją įveikė per 1 minutę 47,81 sekundės.Greičiau už jį 800 m nubėgo tik Mindaugas Norbutas (1:46,64; 2003), Pavelas Fedorenka (1:47,1; 1989) bei Egidijus Petrikas (1:47,2; 1978).Kitų rungčių nugalėtojais varžybose sostinėje tapo: 100 m   - Audra Dagelytė (11,59 sek.
2007-06-08

Prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos

Sekmadienį Kaune prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, kuriose kovojama ir dėl LLAF sporto klubų taurės bei vyks šalies daugiakovių pirmenybės.Pirmosios varžybų dienos Kaune nugalėtojais bei prizininkais atskirose rungtyse tapo: moterys     100 m  -  1.Audra Dagelytė (11,63 sek.), 2.Lina Grinčikaitė (11,64), 3.Edita Lingytė (11,95); 400 m  -  1.Agnė Orlauskaitė (54,25 sek.