jeffas skinneris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jeffas skinneris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jeffas skinneris“.

Pusfinalyje – Kanados ir Švedijos rinktinės

Paaiškėjo visi pasaulio ledo ritulio čempionato pusfinalio dalyviai. Prie Suomijos ir Rusijos rinktinių prisijungė Kanados bei Švedijos komandos. Kanadiečiai iš tolimesnės kovos pašalino pirmenybių šeimininkus – vokiečius. Šiaurės Amerikos atstovai laimėjo 2:1 (1:0, 1:0, 0:1). Kanados rinktinė į priekį pabėgo pirmojo kėlinio pabaigoje. 18-ąją minutę pavyko pasinaudoti kiekybiniu pranašumu. Įvarčio autorius – Markas Scheifele. Svečiai skirtumą padvigubino 39-ąją minutę.
2017-05-18

Vokiečiai namie startavo pergalingai, kanadiečiai varžovus sutriuškino

Sužaistos vakarinės pasaulio ledo ritulio čempionato rungtynės. Pergales iškovojo vokiečiai ir kanadiečiai. Pirmenybių šeimininkė Vokietijos rinktinė po atkaklios kovos 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) palaužė Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) pasipriešinimą. Pirmąjį įvartį pelnė vokiečiai. 11-ąją minutę pasižymėjo Tobiasas Riederis. JAV spaudimas augo. Trečiajame kėlinyje, 52 minutę, rezultatą išlygino Connoras Murphy.