26
Jungtinės Amerikos Valstijos – Vokietija 1:2 (nuotr. SCANPIX)

Sužaistos vakarinės pasaulio ledo ritulio čempionato rungtynės. Pergales iškovojo vokiečiai ir kanadiečiai.

26

Pirmenybių šeimininkė Vokietijos rinktinė po atkaklios kovos 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) palaužė Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) pasipriešinimą.

Pirmąjį įvartį pelnė vokiečiai. 11-ąją minutę pasižymėjo Tobiasas Riederis.

JAV spaudimas augo. Trečiajame kėlinyje, 52 minutę, rezultatą išlygino Connoras Murphy.

54-ąją minutę „Lanxess arena“ sprogo – pergalingą įvartį įmušė vokietis Patrickas Hageris.

Įtemptose rungtynėse netrūko ir aistrų.

JAV ledo ritulininkai į vartus mušė 43, Vokietijos – 27 kartus. Šeimininkų vartininkas atrėmė 42, svečių – 25 smūgius.

Kitose rungtynėse su problemomis nesusidūrė pasaulio čempionato favoritė Kanados komanda. Ji 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) sutriuškino čekus.

Kanadiečiai pirmajame kėlinyje pelnė vienintelį įvartį. 7-ąją minutę tikslus buvo Ryanas O’Reilly.

Kanados rinktinė per antrąjį kėlinį rezultatą padvigubino. 21-ąją minutę dauguma pasinaudojo Mike’as Mathesonas.

Trys įvarčiai krito trečiajame kėlinyje. 53-ąją minutę čekų viltis atgaivino po daugumos įvartį pelnęs Lukašas Radilas.

Į tai kanadiečiai atsakė dviem įvarčiais. 55-ąją minutę pasižymėjo Tysonas Barrie, 60-ąją Jeffas Skinneris.