Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Jasiūnaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Jasiūnaitė“.

Netikėtos permainos: geriausia Lietuvos lengvaatletė Paryžiaus žaidynėms ruošis už Atlanto

Į Olimpo viršūnę – su nauju treneriu ir nauja komanda. Geriausią Lietuvos lengvaatletę Livetą Jasiūnaitę metančią ietį nuo šiol dažniau galima išvysti ne Kauno Ąžuolyno parke, bet Meksikos įlanką skalaujančioje Alabamos valstijoje JAV.
2023-04-14

Puikūs pasirodymai Universiadoje: Jasiūnaitė iškovojo auksą, Glebauskas – bronzą

Įspūdingai vykusiame ieties metimo finale Universiadoje savo metimus vis gerinusi Lietuvos lengvosios atletikos žvaigždė Liveta Jasiūnaitė geriausiu savo bandymu ietį numetė 60 m 36 cm ir tapo čempione. Sau už nugaros Liveta paliko japonę Haruka Kitaguchi (60,15 m) ir turkę Eda Tugsuz (59,75 m) Lietuvos sporto universiteto sportininkas Adrijus Glebauskas iškovojo bronzos medalį ir tai jau antrasis bronzos apdovanojimas Lietuvos delegacijai. Pirmąjį iškovojo Ieva Zarankaitė disko metimo rungtyje.
2019-07-11

Airinė Palšytė: (ne)lengviausiai iškovotas auksas ir net 30 valandų trukęs gimtadienis

Vos trims šuoliais universiadoje auksą iškovojusi ir savo ilgiausią gyvenime gimtadienį – net 30 valandų – šventusi šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė teigė, kad nepasaint tokio žemo rezultato tai nebuvo lengviausiai iškovota pergalė jos karjeroje. Pietų Korėjoje vykusioje universiadoje A. Palšytė trečiu bandymu įveikė 184 cm aukštį ir varžybų netęsė. Kodėl? Nė viena varžovė tokio aukščio neįveikė, tad aukso medalis jau buvo kišenėje. „Tokio rezultato nesitikėjau.
2015-07-14

Ieties metikė L. Jasiūnaitė pasaulio jaunimo čempionate pateko į finalą

Antradienį Barselonos (Ispanija) olimpiniame stadione prasidėjusio 14-ojo pasaulio jaunimo (iki 20 metų) lengvosios atletikos čempionato merginų ieties metimo atrankos varžybose Lietuvos atstovė Liveta Jasiūnaitė užėmė penktąją vietą ir pateko į finalą. 17-metė lietuvė ietį nuskraidino 52 m 67 cm. Sėkmingiausias buvo pirmasis jos bandymas. Antruoju mėginimu Liveta ietį numetė 49 m 21 cm, o trečiuoju - 47 m 49 cm. Finale, kuris vyks trečiadienį 21.25 val.