jarmila machačova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jarmila machačova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jarmila machačova“.

Dviratininkė Olivija Baleišytė Čekijoje tris kartus kopė ant prizininkų pakylos

Gegužės 3–4 dienomis Prostejove vykusiose Čekijos dviračių sporto federacijos „Grand Prix“ treko varžybose (UCI II kategorija) Lietuvos atstovai iškovojo penkias prizines vietas. Puikiai pasirodė Olivija Baleišytė. Ji laimėjo dvi rungtis, o dar vienoje buvo antra. Pirmą varžybų dieną Olivija nugalėjo daugiakovės varžybose (omniume), kuriose dalyvavo 15-a dviratininkių.
2017-05-05

Lietuvos dviratininkė pirmojoje Europos čempionato rungtyje - 16-a

Gente (Belgija) vykstančio Europos dviračių treko čempionato moterų ištvermės daugiakovės varžybų skrečo rungtyje Lietuvos atstovė Svetlana Pauliukaitė užėmė priešpaskutinę, 16-ąją, vietą ir nepelnė įskaitinių taškų. Nugalėjo italė Mona Makailė (Mona Baccaille, 15 tšk.), antrąją vietą užėmė rusė Jevgenija Romaniuta (12 tšk.), o trečiąją - čekė Jarmila Machačova (10 tšk.). Šeštadienį dviratininkės dar varžysis atkrintamosiose lenktynėse.
2009-10-18

S. Krupeckaitė – tarp geriausių pasaulio treko dviratininkių

Trečiąją vietą pasaulio dviračių treko taurės varžybų trečiajame etape Los Andžele (JAV) užėmė ir bronzos medalį iškovojo Simona Krupeckaitė. Šeštadienį Lietuvos dviratininkė trečia (14 dalyvių) finišavo 500 m atskiro starto lenktynėse - 34,76 sek. S. Krupeckaitė pralaimėjo tik kubietei Lisandrai Guerrai Rodriguez (33,96 sek.) bei olandei Willy Kanis (34,49 sek,). Šios rungties bendrojoje sezono įskaitoje Lietuvos sportininkė su 25 įskaitiniais taškais užima antrąją vietą.