Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Jarmalavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Jarmalavičius“.

Saugumo analitikas: blogiausiu atveju Rusija tikrai užpuls Ukrainą, o kaip bus mums?

Europai stovint ant karo slenksčio specialistai ir ekspertai dėlioja galimus veiksmų scenarijus. Nors viltis išvengti karinio konflikto Ukrainoje dar gyva, visuomenė turi neprarasti budrumo. Tiesa, tai nėra lengva, nes kritinio mastymo mūsuose mažėja, dezinformacijos daugėja, o Rusija agresyveja. Saugumi analitikai įsitikinę ir tuo, kad Rusija už pagalbą Ukrainai mus baus, todėl turime būti pasiruošę visokio tipo išpuoliams.

Alytuje pagerbtas prieš penkmetį žuvęs srž. A. Jarmalavičius

Gegužės 22 d. Didžiosios kunigaikštienės Birutės motorizuotajame pėstininkų batalione Alytuje buvo pagerbtas prieš penkerius metus Afganistane žuvusio Lietuvos kariuomenės seržanto Arūno Jarmalavičiaus atminimas.
Lietuva 2013-05-22

„A lyga“: G. Jarmalavičiaus debiutas pažymėtas triuškinančia „Šiaulių“ pergale

Antradienį buvo žaidžiamos vienintelės „General Financing A lygos“ X-ojo turo rungtynės. Pergalingai darbą „Šiaulių“ klube pradėjo atsistatydinusį Deivį Kančelskį pakeitęs, buvęs Marijampolės „Sūduvos“ ir Tauragės „Tauro“ strategas, Gedeminas Jarmalavičius, o jo komanda įveikė Klaipėdos „Atlantą“ rezultatu 4:1. Nors rungtynių pradžia šiauliečiams nieko gero nežadėjo, kai 21-ąją minutę šie pirmieji praleido įvartį, antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai išliejo visą susikaupusį pyktį ir jų peln...