Antradienį buvo žaidžiamos vienintelės „General Financing A lygos“ X-ojo turo rungtynės. Pergalingai darbą „Šiaulių“ klube pradėjo atsistatydinusį Deivį Kančelskį pakeitęs, buvęs Marijampolės „Sūduvos“ ir Tauragės „Tauro“ strategas, Gedeminas Jarmalavičius, o jo komanda įveikė Klaipėdos „Atlantą“ rezultatu 4:1.

Nors rungtynių pradžia šiauliečiams nieko gero nežadėjo, kai 21-ąją minutę šie pirmieji praleido įvartį, antrajame kėlinyje aikštės šeimininkai išliejo visą susikaupusį pyktį ir jų pelnė net penkis bei šventė svarbią pergalę, leidusią atsigauti psichologiškai. Iki pergalės prieš uostamiesčio futbolininkus „Šiauliams“ niekaip nepavykdavo laimėti net septynis „A lygos“ turus iš eilės.

Po šių rungtynių Šiaulių „Šiauliai“ su 10 taškų kyla į 6-ąją „A lygos“ turnyrinės lentelės vietą, o Klaipėdos „Atlantas“ su 6 taškais išlieka pačiame dugne - 10-oje pozicijoje.

Šiaulių „Šiauliai“ 5 - 1 Klaipėdos „Atlantas“

22' [0 - 1] Ž.Kymantas, 50' [1 - 1] A.Rimkevičius, 55' [2 - 1] D.Lunskis, 57' [3 - 1] S.Casanelli, 69' [4 - 1] I. Kozlovs, 90' [5 - 1] R.Vėževičius.

Trečiadienį „A lygos“ X-ajame ture susitinka:

17:00 val. „Tauras“  - „Kruoja“, 19:00 val. „Ekranas“  - „Sūduva“, 20.30 val. REO - „Dainava“