jaredas tallentas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jaredas tallentas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jaredas tallentas“.

50 km ėjimo varžybose T. Šuškevičius – 32-as, kiti du lietuviai nefinišavo

Vyrų 50 km sportinio ėjimo varžybų finale Tadas Šuškevičius sugaišo 4 val 02 min 45 sek ir užėmė 32 vietą. Kitas Lietuvos atstovas Donatas Škarnulis pasitraukė nuėjęs tik 30 km. Tuo metu jis buvo 49-oje vietoje. Blogiausiai sekėsi Dariui Škarnuliui, kuris buvo diskvalifikuotas jau po pirmųjų 10 km. Prieš olimpines žaidynes Donatui Škarnuliui buvo keltas tikslas užimti 8-16, Šuškevičiui ir Dariui Škarnuliui - 20-30 vietas.
2008-08-22

Ėjimo varžybose M. Žiūkas finišavo 35-as

Šiandien Pekino olimpiadoje vykusioje vyrų 20 kilometrų sportinio ėjimo varžybose 23-ejų metų Lietuvos lengvaatletis Marius Žiūkas  distanciją įveikė per 1 valandą 25 minutes ir 36 sekundes ir bendroje įskaitoje tarp 51-o sportininkų užėmė 35-ąją vietą. Greičiausiai 20 kilometrų nuėjo rusas Valerijus Borčinas – jis trasoje užtruko tik 1 valandą 19 minučių 1 sekundę ir iškovojo aukso medalį. Antras finišavo ekvadorietis Jeffersonas Perezas, trečias – Australijos ėjikas Jaredas Tallentas.