jankovič

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jankovič“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jankovič“.

WTA serijos moterų teniso turnyre Anglijoje – lyderių pralaimėjimai

Anglijoje tęsiasi WTA serijos tarptautinis "Aegon International" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 710 tūkst. JAV dolerių. Vienetų varžybų šešioliktfinalyje antroji raketė čekė Petra Kvitova 6:1, 5:7, 7:6 (7:4) nugalėjo tautietę Lucie Šafaržovą, amerikietė Madison Keys 6:3, 6:3 įveikė trečiąją pagal reitingą serbę Jeleną Jankovič, italė Camila Giorgi 4:6, 6:3, 7:5 privertė pasiduoti ketvirtąją pagal skirstymą baltarusę Viktoriją Azarenką, o šeštoji raketė italė Flavia Pennetta iš ...
2014-06-18

S. Williams trečią kartą tapo WTA serijos „Family Circle Cup“ teniso turnyro nugalėtoja

WTA serijos "Family Circle Cup" moterų teniso turnyro JAV nugalėtoja trečią kartą tapo favorite laikyta amerikietė Serena Williams, vienetų varžybų finale 3:6, 6:0, 6:2 nugalėjusi devintąją raketę serbę Jeleną Jankovič. Anksčiau S. Williams šiame turnyre triumfavo 2007 bei 2008 metais. Kartu su pagrindiniu prizu nugalėtojai, kuri laimėjo jau 49-ą WTA serijos teniso turnyrą, atiteko 125 tūkst. JAV dolerių čekis bei 470 WTA klasifikacijos įskaitinių taškų. J. Jankovič tenkinosi 65 tūkst.
2013-04-08

M. Šarapova „Sony Open“ finale žais susigrums su S. Williams

Rusų tenisininkė Marija Šarapova tapo antrąja teniso turnyro „Sony Open“ Majamyje dalyve. Pusfinalyje ji per 64 minutes 6:2, 6:1 nugalėjo serbę Jeleną Jankovič. Finale rusės laukia akistata su WTA moterų reitingo lydere amerikiete Serena Williams. M. Šarapova pergalių seriją pratęsė iki 11 mačų iš eilės ir penktą kartą pateko į Majamio turnyro finalą. Tiesa, šio titulo jai iki šiol taip ir nepavyko laimėti. „Labai smagu, kai iškovoji teisę susugrumti lemiamoje dvikovoje.
2013-03-29

M. Šarapova laimėjo Cincinačio turnyrą

Rusė Marija Šarapova triumfavo JAV vykusiame turnyre. Cincinatyje vykusio finalo dvikovoje ji per 2 val. ir 49 minutes 4:6, 7:6, 6:3 įveikė serbę Jeleną Jankovič. Tai buvo 24-asis rusės laimėtas turnyras ir antrasis 2011 metais. Cincinačio turnyro finale M. Šarapova žaidė antrus metus iš eilės. Pernai ji šio turnyro finale nusileido belgei Kim Cleijsters.
2011-08-22

Kremliaus taurės teniso turnyre Jankovič patyrė nesėkmę

Pirmoji Kremliaus taurės teniso turnyro raketė serbė Jelena Jankovič pralaimėjo jau pirmąjį savo dvikovą. Ketvirtadienį ji antrajame turnyro rate 1:6, 2:6 nusileido Zarinai Dijas iš Kazachastano, rašo AP. Pirmajame sete pirmadienį 17 metų gimtadienį švęsianti 268-oji pasaulio raketė Z.Dijas pirmavo 5:0, kai J.Jankovič paprašį gydytojo paslaugos ir pasitikrino kraujo spaudimą.