WTA serijos "Family Circle Cup" moterų teniso turnyro JAV nugalėtoja trečią kartą tapo favorite laikyta amerikietė Serena Williams, vienetų varžybų finale 3:6, 6:0, 6:2 nugalėjusi devintąją raketę serbę Jeleną Jankovič.

Anksčiau S. Williams šiame turnyre triumfavo 2007 bei 2008 metais.

Kartu su pagrindiniu prizu nugalėtojai, kuri laimėjo jau 49-ą WTA serijos teniso turnyrą, atiteko 125 tūkst. JAV dolerių čekis bei 470 WTA klasifikacijos įskaitinių taškų.

J. Jankovič tenkinosi 65 tūkst. dolerių piniginiu prizu bei 320 WTA reitingo taškų.

Dvejetų varžybas laimėjo Prancūzijos atstovė Kristina Mladenovič poroje su čeke Lucie Šafaržova, finale 6:3, 7:6 (8:6) įveikusios favorites - čekę Andreą Hlavačkovą bei korto šeimininkę Liezel Huber.

50 ir daugiau WTA serijos turnyrų yra laimėjusios tik devynios tenisininkės Martina Navratilova (167), Chris Evert (154), Steffi Graf (107), Margaret Court (92), Evonne Goolagong-Cawley (68), Billie Jean King (67), Lindsay Davenport (55), Virginia Wade (55) ir Monica Seleš (53).