janas kovaras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „janas kovaras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „janas kovaras“.

Rusai „sausu“ rezultatu nugalėjo danus, čekai – norvegus

Ketvirtadienį pasaulio ledo ritulio čempionate pergales „sausais“ rezultatais iškovojo Rusijos ir Čekijos rinktinės. Rusai 3:0 (0:0. 3:0, 0:0) sutriuškino danus, čekai 1:0 (0:0. 0:0, 0:0, 1:0) palaužė norvegus. Rusijos rinktinės pergalę lėmė antrasis kėlinys. Tiksliau, 70 jo sekundžių. 36-ąją minutę puikiu Artiomo Panarino perdavimu pasinaudojo Bogdanas Kiselevičius. Po 18 sekundžių įmuštas antras įvartis. Jį po perimto ritulio pelnė Sergejus Plotnikovas.
2017-05-11

Dramatiškos amerikiečių ir čekų pergalės

Vakarinėse pasaulio ledo ritulio čempionato rungtynėse dramatiškas pergales iškovojo Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ir Čekijos rinktinės. Amerikiečiai 4:3 (2:3, 1:0, 1:0) palaužė švedus, čekai – 4:3 (0:3, 0:0, 3:0, 0:0, 0:1) – suomius. JAV ir Švedijos rungtynėse pirmieji į priekį išsiveržė skandinavai. Jie 3-ąją minutę pasinaudojo kiekybiniu pranašumu. Tolimu metimu pasižymėjo Eliasas Lindholmas.