jamesas singletonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jamesas singletonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jamesas singletonas“.

S. Jasaičio ekipa Ispanijos ACB finalą pradėjo pergale išvykoje

Ispanijos krepšinio lygos ACB finalą kiek netikėtai pergale pradėjo Simo Jasaičio Vitorijos „Tau Ceramica“ klubas, kuris svečiuose 75:64 (22:21, 24:11, 12:19, 17:13) nugalėjo Barselonos „AXA Barcelona“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0. Nors susitikimą sėkmingiau pradėjo šeimininkai, „Tau Ceramica“ krepšininkai dar pirmojo kėlinuko pabaigoje perėmė iniciatyvą ir po 10 minučių pirmavo 22:21. Laimėję antrojo kėlinuko 5 minučių atkarpą 15:0 baskai susikrovė įtikin...
2008-05-30

S. Jasaičio komanda – Ispanijos krepšinio pirmenybių pusfinalyje

Trečiosiose Ispanijos ACB krepšinio lygos ketvirtfinalio rungtynėse Simo Jasaičio Vitorijos „TAU Ceramica" klubas antradienį namuose 82:61 (25:12, 15:13, 16:15, 26:21) sutriuškino Valensijos „Pamesa" ekipą su Mindaugu Timinsku, laimėjo seriją 2:1 bei iškopė į čempionato pusfinalį.
2008-05-21

Simo Jasaičio indėlis į Vitorijos ekipos pergalę - šeši taškai

Ispanijos krepšinio supertaurės pusfinalyje penktadienį Simo Jasaičio Vitorijos "Tau Ceramica" klubas 83:82 nugalėjo Madrido "Real" ir šeštadienį finale žais su Bilbao "Iurbentia" komanda, kuri kitame pusfinalio mače 74:67 įveikė "AXA FC Barcelona" krepšininkus.Lietuvis savo ekipai pelnė 6 taškus ir po krepšiais atkovojo 4 kamuolius. Per 20 žaidimo minučių S. Jasaitis pataikė 1 dvitaškį iš 2 bei realizavo visus 4 baudų metimus.Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Pablo Prigioni (20 tšk.