jamesas collinsas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jamesas collinsas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jamesas collinsas“.

„Premier“ lygoje – kalėdiniai „United“ ir „Bournemouth“ stebuklai

Kalėdinį Anglijos „Premier“ lygos stebuklą sukūrė „Manchester United“ futbolininkai. Jie išsigelbėjo ir namie 2:2 (1:2) sužaidė su „Burnley“. „Manchester United“ gretose dubliu pasižymėjo Jesse Lingardas (53, 91 minutė). „Burnley“ įvarčius pelnė Ashley Barnesas (3 min.) bei Stevenas Defouras (36 min.). Panašiai išsigelbėjo ir „Bournemouth“, namie 3:3 (1:1) išsiskyręs su Londono „West Ham United“. Pastarųjų neišgelbėjo Marko Arnautovičiaus dublis (81, 89 min.
2017-12-26

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.
2017-04-01

Italijos ekipai Mindaugas Katelynas pelnė 18 taškų ir atkovojo 17 kamuolių

Dvyliktą pergalę Italijos antrosios vyrų krepšinio lygos XXI turo rungtynėse iškovojo šeštąją vietą šešiolikos komandų turnyre užimantis Monferato "Junior Casale" klubas su Mindaugu Katelynu, sekmadienį namuose 74:62 (20:15, 15:15, 27:14, 12:18) įveikęs aštuntojoje pozicijoje esančius Fabriano "Indesit" (10 pergalių ir 11 pralaimėjimų) krepšininkus. Lietuvis šiame mače pasižymėjo dvigubu dubliu - pelnė 18 taškų ir po krepšiais atkovojo 17 kamuolių.