Dvyliktą pergalę Italijos antrosios vyrų krepšinio lygos XXI turo rungtynėse iškovojo šeštąją vietą šešiolikos komandų turnyre užimantis Monferato "Junior Casale" klubas su Mindaugu Katelynu, sekmadienį namuose 74:62 (20:15, 15:15, 27:14, 12:18) įveikęs aštuntojoje pozicijoje esančius Fabriano "Indesit" (10 pergalių ir 11 pralaimėjimų) krepšininkus.

Lietuvis šiame mače pasižymėjo dvigubu dubliu - pelnė 18 taškų ir po krepšiais atkovojo 17 kamuolių. Per 33 minutes M. Katelynas pataikė vienintelį tritaškį, 6 dvitaškius iš 10, 3 baudų metimus iš 4 bei atliko rezultatyvų perdavimą.

18 taškų į svečių krepšį įmetė Simone`as Pierichas, 16 - Cameronas Bennermanas.

"Indesit" komandoje sėkmingiausiai rungtyniavo Davidas Brkičius (13 tšk.), Mattia Caroldi ir Jamesas Collinsas (po 11 taškų).

Ketvirtąją vietą čempionate užimantis Mindaugo Žukausko Pezaro "Scavolini Spar" (14/7) klubas sekmadienį išvykoje 78:83 (11:19, 21:23, 27:17, 19:24) nusileido Soresinos "Vanoli" (5 vieta - 13/8) krepšininkams.

Lietuvio sąskaitoje - 5 taškai ir 2 po krepšiu sugriebti kamuoliai. Per 22 minutes M. Žukauskas pataikė 1 tritaškį iš 2 bei realizavo abu baudų metimus.

20 taškų svečiams pelnė Rodney White`as, 15 - Samuele Podesta, 14 - Giovanni Tomassini.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Flavio Portalupi ir Quadre Lollis (po 18 tšk.) bei Keithas Langfordas (15 taškų).

Italijos antrajame divizione pirmauja Kazertos "Pepsi" krepšininkai - 16 pergalių ir 5 pralaimėjimai.