jakos lakovičiaus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jakos lakovičiaus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jakos lakovičiaus“.

Kauno „Žalgirio“ vyrai atsisveikino su Eurolyga

Kauno „Žalgirio“ krepšininkams nepavyko sukurti stebuklo – du kėlinius kaip lygūs su lygiais Barselonoje su vietos „Regal Barcelona“ didvyriškai galynėjęsi  mūsiškiai po didžiosios pertraukos įkrito į gilią duobę ir pralaimėjo 68:90 (21:19, 18:25, 10:27, 19:19) bei pasitraukė iš Eurolygos turnyro.
2009-01-14

Slovėnijos rinktinė parklupdė Kanadą ir įsirašė antrąją pergalę

Olimpinių žaidynių atrankos turnyre Slovėnijos rinktinė rezultatu 86:70 (27:22, 14:12, 23:15, 22:21) nugalėjo Kanadą ir C grupėje iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų bei užsitikrino pirmąją vietą. Kanada dėl antrosios vietos kovos su Pietų Korėjos komanda.