jaka lakovičiaus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jaka lakovičiaus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jaka lakovičiaus“.

Trūko nedaug, bet „Žalgiriui“ nepavyko įveikti „Barcelonos“

Po dramatiškos kovos Kauno „Žalgiris“ savo aikštėje tik paskutinėmis akimirkomis 70:77 (21:23, 17:18, 15:22, 17:14) nusileido galingajai „Regal Barcelonai“, tačiau parodė savo potencialą ir nusipelnė pagyrų už žaidimą. Lyg sūpuoklėse vykusioje pirmojo kėlinio pusėje nei vienai komandai nepavyko įgyti solidesnės persvaros.
2009-11-05

„Montepaschi“ ekipa palaužė „Barceloną“ ir tapo B grupės lydere

Vienvalde Eurolygos B grupės, kurioje rungtyniauja ir Kauno „Žalgiris“, lydere tapo du lietuvius savo gretose turinti Sienos „Montepaschi“ ekipa, kuri namuose 71:61 (18:16, 14:18, 13:17, 26:10) įveikė Barselonos „Regal Barcelona“ krepšininkus ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės. Ispanams tai buvo pirmasis pralaimėjimas turnyre šį sezoną.
2008-11-07

Eurobasket 2007: D.Nowitzki vedami vokiečiai palaužė slovėnus

Šeštadienį Vokietijos vyrų krepšinio rinktinė, kuri ketvirtfinalyje pralaimėjo ispanams, po dramatiškos kovos rezultatu 69:65 (18:16, 14:15, 14:23, 23:11) įveikė slovėnus krepšininkus ir iškovojo kelialapį į 2008 metų Pekino olimpinių žaidynių atrankos turnyrą.Pirmieji taškus pelnė Slovėnijos krepšininkai, tačiau netrukus Dirko Nowitzki vedami vokiečiai persvėrė rezultatą. Abi komandos stengėsi žaisti greitą ir mobilų krepšinį.
2007-09-15

"Real" liko tik viena pergalė iki Ispanijos krepšinio čempiono

Antrosiose Ispanijos lygos (ACB) finalo rungtynėse Madrido „Real“ klubas rezultatu 83:80 (23:21, 17:16, 21:20, 22:23) nugalėjo Barselonos „Winterthur FCB“ komandą ir serijoje iki 3 pergalių pirmauja 2:0.Rungtynės prasidėjo apylygiai, o po Jaka Lakovičiaus tritaškio pirmojo kėlinuko viduryje rezultatas buvo lygus – 9:9. Kiek vėliau Keremas Tunčeri padidino „Real“ pranašumą iki 4 taškų (13:9), o aštuntąją ketvirčio minutę, po Alexo Mumbru tritaškio, rezultatas tapo 17:11. Ketvirčio pabaigoje sveči...