Vienvalde Eurolygos B grupės, kurioje rungtyniauja ir Kauno „Žalgiris“, lydere tapo du lietuvius savo gretose turinti Sienos „Montepaschi“ ekipa, kuri namuose 71:61 (18:16, 14:18, 13:17, 26:10) įveikė Barselonos „Regal Barcelona“ krepšininkus ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

Ispanams tai buvo pirmasis pralaimėjimas turnyre šį sezoną.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie po Jaka Lakovičiaus penkių taškų iš eilės pirmavo 8:2. Visgi „Montepaschi“ klubas greitai atsigavo, išlygino rezultatą ir iki antrosios susitikimo pusės nei vienai komandai ženklesnio pranašumo įgyti nepavyko. Po didžiosios pertraukos pirmieji vėl spurtavo Barselonos klubo krepšininkai, kurie sužaidus dvi minutes trečiajame kėlinyje po Ersano Ilyasovos metimo pirmavo 40:32.

Tuo metu darbo ėmėsi Kšyštofas Lavrinovičius. Aukštaūgis iš Lietuvos pataikė du tolimus metimus, dvitaškį su pražanga pridėjo Terrellas McIntyre'as ir komandas jau teskyrė vienas taškas - 42:41.

Ketvirtajame kėlinyje išryškėjo „Montepaschi“ klubo pranašumas. Įsibėgėjęs Henry Domercantas vieną po kito siuntė kamuolius į svečių krepšį, o skuboti „Regal Barcelona“ krepšininkų metimai tikslo nepasiekė. "Montepaschi" laimėjo rungtynes 71:61.

30 minučių aikštelėje praleidęs K. Lavrinovičius surinko 12 (dvitaškiai 2/5, tritaškiai 2/4, baudos 2/2) taškus, atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 3 varžovų pražangas, kartą suklydo ir 3 sykius pažeidė taisykles.

Rimantas Kaukėnas per 28 minutes pelnė 8 (dvitaškiai 4/10, tritaškiai 0/1) taškus, atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 varžovų pražangas, po kartą suklydo ir prasižengė.

„Montepaschi“: H.Domercantas 19, K.Lavrinovičius 12, R.Sato 11, T.McIntyre'as 10.

„Regal Barcelona“: E.Ilyasova 14 (10 atk. kam.), J.Lakovičius 12, F.Vazquezas 11.