j. kimmichas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „j. kimmichas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „j. kimmichas“.

Saldus revanšas: PSG eliminavo „Bayern“ Čempionų lygos ketvirtfinalyje

UEFA Čempionų lygoje dvi komandos užsitikrino bilietus į pusfinalį – Londono „Chelsea“ ir Paryžiaus „Saint-Germain“. Jau aišku, kad Čempionų lyga turės naujus čempionus. Praėjusiais metais trofėjų į viršų kėlusi Miuncheno „Bayern“ krito ketvirtfinalyje prieš Paryžiaus „Saint-Germain“. Namuose reikalų vokiečiai prisidarė pakankamai – pralaimėjo 2:3. Prancūzijos sostinėje pavyko laimėti 1:0 (1:0), tačiau dėl išvykos įvarčių buvo priversti srėbti prisivirtą košę. PSG pasiekė revanšą.
2021-04-13

„Bayern“ žvangina ginklais: galime įveikti visus, „Real“ – ne išimtis

UEFA Čempionų lygos pusfinalyje – futbolo spektaklis. Į kovą stosiančios Miuncheno „Bayern“ ir Madrido „Real“ žvaigždės prieš kovą žvangina ginklais. Abejų komandų futbolininkai kalba apie pergalę. Cristiano Ronaldo turi silpnybių „Galime nugalėti bet ką. „Real“ – ne išimtis“, – pareiškė Arjenas Robbenas. Olandas 2007–2009 metais žaidė Madride, o vėliau persikėlė į Miuncheną, kuriame rungtyniauja iki šiol. „Jei „Real“ padarys klaidą, privalome ja pasinaudoti ir įmušti.
2018-04-25

„Bayern“ penkių įvarčių serijoje sušaudė „Rostov“

Miuncheno „Bayern“ klubas su rusų „Rostov“ lygiai žaidė 28-ias minutes. Tada prasidėjo vokiečių ekipos šou ir į varžovų vartus sukrito net 5 įvarčiai. 11 metrų baudiniu pirmąjį „Bayern“ įvartį šio sezono Čempionų lygoje pelnė lenkas Robertas Lewandowskis, o jau 45-ąją skirtumą padvigubino Thomasas Mulleris. Apsukų Vokietijos čempionai nemažino ir antroje rungtynių pusėje: 53-ąją ir 60-ąją minutėmis įvarčius pelnė Joshua Kimmichas, o tašką 90-ąją minutę padėjo Juanas Bernatas.