Izidorius Paukštys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Izidorius Paukštys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Izidorius Paukštys“.

Paskutiniame „Ring Challenge“ etape – kovos dėl čempionų titulų

Šeštadienį, rugsėjo 16-ą dieną, Kačerginės „Nemuno žiede“ vyko trečiasis, finalinis Lietuvos žiedinių lenktynių B ir C lygų etapas. Paskutinės šių metų „Ring Challenge“ varžybos vieniems buvo formalumu, o kitiems – viską lemiančia kova dėl čempionų titulų.
2023-09-18

Paskutiniame „Ring Challenge“ etape – kovos dėl čempionų titulų

Šeštadienį, rugsėjo 16-ą dieną, Kačerginės „Nemuno žiede“ vyko trečiasis, finalinis Lietuvos žiedinių lenktynių B ir C lygų etapas. Paskutinės šių metų „Ring Challenge“ varžybos vieniems buvo formalumu, o kitiems – viską lemiančia kova dėl čempionų titulų.
2023-09-18

Nepraleiskite: daugiau nei milijonas gyventojų keis padangas – atskleidė, kaip sutaupyti dvigubai

Jau visai čia pat laikas, kai daugiau nei milijonas Lietuvos vairuotojų skubės keisti savo automobilių padangas į žiemines. Palyginti su pernai, padangų keitimas pabrango. Kur dešimtadaliu, o kur penktadaliu. Tų pačių paslaugų kainos smarkiai skiriasi ne skirtinguose autoservisuose, bet ir skirtinguose miestuose. Štai iš Viliuje gyvenančių vairuotojų servisai už paslaugą prašo per 60 eurų, kiek toliau, mažesniuose miestuose už tą patį žmonės mokės ir dvigubai pigiau – apie 30 eurų.

Baltijos šalių „Grand Finals“ lenktynėse – masinė avarija, kovos dėl lyderio pozicijų ir paaiškėję sezono nugalėtojai

Šių metų lenktynės išsiskyrė išties gausybe netikėtumų, akį traukiančiu automobilių parku bei gausybe avarijų. Didieji sezono finalai niekuo neatsiliko iki paskutiniųjų lenktynių kilometrų, o lenktynių entuziastai tiesiog graužė rankas, kad šį kart laimėjo tik pačiame renginyje dalyvavę žiūrovai, galėję savo akimis išvysti visus lenkimus, avarijas ir netgi kūlvirsčius.
2022-09-27

Savaitgalį Rygoje vėją kels Baltijos šalių čempionato finalai

Atrodytų, automobilių sporto sezonas tik prasidėjo, bet Baltijos šalių čempionatas jau šį savaitgalį Rygos „Bikierniekų“ trasoje pasitiks didžiuosius finalus. Paskutinį kart šiais metais šachmatinę vėliavą mojant išvys trumpųjų nuotolių - BaTCC (jų tarpe – ir „BMW 325 Cup”) bei ištvermės lenktynių serijų „BEC 6H” ir „Nankang Endurance Academy“ dalyviai. Kartu su jais savo sezoną užbaigs ir Lietuvos žiedinių lenktynių čempionato dalyviai.
2022-09-23

„Parnu Summer Race“ su lietuvių desantu šturmuos „Porsche Ring“ lenktynių trasą

Po neilgos pertraukėlės, grįžta Baltijos šalių čempionatas su visomis įskaitinėmis varžybomis – nuo trumpųjų nuotolių „BTC“ kovų, iki 6 valandų („BEC6H”) bei 2 valandų „Nankang Endurance Academy“ ištvermės lenktynių serijų. Šį kartą Estijoje, kartu su Baltijos šalių serijomis įvyks ir trečiasis Lietuvos čempionato etapas. Didelis renginys „Porsche ring“ trasą šturmuos rugpjūčio 12-14 dienomis. Nuo pradedančiųjų, iki patyrusių vairuotojų – tikimasi sulaukti apie 150 dalyvių.
2022-08-02

Lietuvos žiedinės lenktynės atgijo: „Ring Challenge“ dalyviai užpildė „Nemuno žiedą“ sausakimšai

Karantinas Lietuvos žiedinėse lenktynėse baigėsi tik dabar. Liepos 9-tąją, šeštadienį „Ring Challenge“ į Kačerginės „Nemuno žiedą“ surinko daugiau nei aštuonias dešimtis sportininkų ir entuziastų. Didžioji dalis jų varžėsi „Time Attack“ važiavimuose, o dvi dešimtys profesionalų kovėsi dėl čempionų titulų antrame Lietuvos žiedinių lenktynių čempionato etape. Čia dviejuose sprinto važiavimuose triumfavo Izidorius Paukštys.
2022-07-11

Aurimas Mištautas, Izidorius Paukštys ir Julius Kiršis suvienijo jėgas: kartu startuos „Aurum 1006 km” lenktynėse

Trys amžini varžovai – viena komanda. Toks iš pirmo žvilgsnio gana keistas derinys ruošiasi startui „Aurum 1006 km” lenktynėse Palangoje. Aurimas Mištautas, Izidorius Paukštys ir Julius Kiršis suvienijo jėgas, susibūrė į „Anjesė KTG by TOP Sport“ komandą ir žada nenusileisti kur kas galingesnę techniką turintiems varžovams. Žiedinėse lenktynėse ši trijulė – nuolatiniai varžovai.
2022-07-08

Po dviejų metų „Nemuno žiede“ surengtose „Ring Challenge“ varžybose – greičiausiųjų paieškos

Šeštadienį, gegužės 28 dieną į Kačerginės „Nemuno žiedą“ po beveik 2 metų pertraukos sugrįžo „Ring Challenge“ varžybos, atidariusios Lietuvos žiedinių lenktynių čempionatą ir sugrąžinusios „Time Attack“ taurę. Greičiausi tą dieną buvo seni veidai: Aurimas Mištautas ir Ramūnas Čapkauskas.
2022-05-30

„DeWALT Grand Prix“ lenktynėse Rygoje – netikėti scenarijai

Savaitgalį didysis startas duotas 2022 metų lenktynių sezonui. Prasidėjęs buvusių sezonų apdovanojimais, kurie dėl „COVID“ buvo kiek užstrigę, renginys greičio mėgėjams padovanojo be galo daug įspūdingų akimirkų nuo avarijų ir devynis kartus apsivertusio „BMW“, iki pirmųjų šio sezono pergalių ir naujų veidų ant podiumo.
2022-05-02
REKLAMA
REKLAMA

EEDC „drifto“ varžybos Kaune: greitis, slydimas ant trijų ratų ir į orą kylantis žvyras

Šeštadienį, birželio 30 d. Kačerginės „Nemuno žiede“ įvyko trečiasis „Rytų Europos drifto čempionato“ (Eastern European Drift Championship) etapas. Kaip ir praėjusiais metais, varžybose buvo itin gausu dalyvių iš Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Latvijos, taip pat savo jėgas itin greitoje trasoje išdrįso ir keturi lietuviai.
2012-06-30

Kaune įvyks 2010-ųjų driftingo sezono atidarymas

Artėjantį šeštadienį įvyks pirmasis penktojo Driftingo čempionato etapas – gerokai atsinaujinę po praėjusio sezono drifteriai kausis Kaune, „Urmo“ bazėje.
2010-05-26
Į viršų