ivanas teleginas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ivanas teleginas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ivanas teleginas“.

Latviai neatsilaikė prieš rusus, prancūzai pasiuntė slovėnus į žemesnį divizioną

Pirmadienį vakarinėse pasaulio ledo ritulio čempionato rungtynėse Latvijos rinktinė neatsilaikė prieš Rusijos komandą – 0:5 (0:2, 0:2, 0:1). Prancūzai 4:1 (0:0, 2:0, 2:1) pranoko slovėnus ir išmetė juos į žemesnį divizioną. Rusai vargo pusę kėlinio. 13-ąją minutę fantastišku tolimu metimu pasižymėjo Bogdanas Kiselevičius. 19-ąją minutę ritulį į vartus įstūmė Ivanas Teleginas. Du įvarčiai pelnyti ir antrajame kėlinyje. Jį Rusijos rinktinė pradėjo keturiese prieš tris.
2017-05-15

Rusai ir baltarusiai šventė įtikinamas pergales

Pasaulio ledo ritulio čempionate Rusijos rinktinė 6:0 (3:0, 2:0, 1:0) sutriuškino Slovakijos komandą. Baltarusijos ekipa 5:2 (1:2, 4:0, 0:0) nugalėjo Slovėnijos ledo ritulininkus. Rusai tris įvarčius pelnė pirmajame kėlinyje. 2-ąją minutę po gražios kombinacijos pasižymėjo Jevgenijus Dadonovas. 14-ąją minutę Rusijos rinktinė užgulė varžovų vartus ir pasinaudojo kiekybine persvara. Tai padarė vėl tas pats J. Dadonovas. 20-ąją minutę tikslus buvo Andrei Mironovas.