iurbentia basket

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „iurbentia basket“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „iurbentia basket“.

Renaldo Seibučio ekipa nepateko į ACB pusfinalį

Kovas Ispanijos krepšinio pirmenybių ketvirtfinalyje baigė Renaldo Seibučio Bilbao „Iurbentia Basket“ komanda, kuri antrosiose rungtynėse namuose 97:76 (25:20, 20:27, 11:26, 20:24) nusileido reguliariojo sezono nugalėtojai Vitorijos „Tau Ceramica“ ekipai ir pralaimėjo seriją iki dviejų pergalių rezultatu 0:2. 8 minutes rungtyniavęs lietuvis taškų ir šį kartą nepelnė (dvitaškiai 0/1) bei sykį suklydo.
2009-05-20

Sergio Scariolo: Laukia itin sunkus finalas

Po antrojo Europos taurės turnyro pusfinalio įvykusioje spaudos konferencijoje vyriausieji treneriai Sergio Scariolo bei Txusas Vidorreta pasidalino mintimis apie rytoj vyksiantį finalą. „Manau abiejų klubų šansai yra vienodi. „Lietuvos rytas“ naudojasi septyniais žaidėjais, tačiau jie žaidžia labai gerai.
2009-04-05

„Lietuvos ryto“ varžovas finale - „Chimki“

Europos taurės turnyro pusfinalio rungtynėse Bilbao „Iurbentia basket“ ekipa, kurioje rungtyniauja Renaldas Seibutis 73:79 (21:26, 14:14, 15:18, 23:21) nusileido Maskvos srities „Chimki“ krepšininkams. Finale „Chimki“ susikaus su Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubu. „Chimki“ ekipa jau nuo pirmosios minutės pabėgo į priekį ir susikrovė saugią persvarą.
2009-04-05

M. Bjelica patyrė traumą

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos puolėjas Milko Bjelica Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse prieš Klaipėdos „Neptūno“ ekipą pasitempė čiurnos raiščius ir nežais Europos taurės rungtynių prieš Bilbao „Iurbentia Basket“ krepšininkus.
2009-03-09

Bilbao ekipa su R. Seibučiu patiesė belgų „Spirou Basket“ klubą

Europos taurės L grupės, kurioje varžosi Vilniaus „Lietuvos rytas“, rungtynėse Bilbao „Iurbentia Basket“ ekipa išvykoje rezultatu 79:59 (20:15, 10:15, 26:22, 23:7) nugalėjo Šarlerua „Spirou Basket“ klubą. Nugalėtojams Renaldas Seibutis pelnė 10 taškų (4/6 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau du kartus suklydo.
2009-02-11

R. Seibučio komanda patyrė nesėkmę

Dvyliktąją nesėkmę Ispanijos krepšinio čempionate patyrė būsimas Vilniaus „Lietuvos ryto“ varžovas Europos taurės turnyro antrajame etape Renaldo Seibučio Bilbao „Iurbentia Basket“ klubas, kuris namuose 69:70 (23:23, 22:16, 9:13, 15:18) nusileido „C.B.Granada“ krepšininkams. Pergalingus du taškus likus vienai sekundei iki susitikimo pabaigos pelnė Pablo Aguilaras. Vos 6 minutes aikštelėje praleidęs R.Seibutis į krepšį mesti nespėjo, tačiau atkovojo 2kamuolius.
2009-02-08

Ispanų spauda: „Lietuvos rytas“ prieš Bilbao klubą laimėjo teisėjų dėka

Ispanų sporto spauda apkaltino rungtynių teisėją dėl Bilbao „Iurbentia Basket“ komandos pralaimėjimo Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkams Europos taurės turnyro rungtynėse. Ispanams užkliuvo tai, kad po to, kai Javi Salgado įmetė tik vieną baudos metimą ir likus apie 15 sekundžių, Bilbao žaidėjas Paco Vazquezas tyčia prasižengė, vykdydamas trenerio nurodymą, tačiau teisėjas šios pražangos kažkodėl pastebėti nenorėjo.
2009-02-05

Ch. Eidsonas patvirtino, kad lieka Vilniaus „Lietuvos Ryto“ klube

Vilniaus „Lietuvos Ryto“ ekipos lyderis Chuckas Eidsonas po rungtynių prieš Bilbao „Iurbentia Basket“ klubą patvirtino, kad dabar gali ramiai miegoti, nes klubo vadovas jį patikino, kad amerikietis lieka komandoje. Priminsime, kad Lietuvos bei Ispanijos žiniasklaidoje buvo pasirodę pranešimų, jog amerikietį savo gretose norėtų matyti Vitorijos „Tau Ceramica“ komanda, tačiau Vitorijos ir Vilniaus ekipų vadovams nepavyko susitarti dėl Ch.Eidsono išpirkos sumos. Šį sezoną Ch.
2009-02-04

R. Kurtinaitis: „Įveikėme gerą komandą“

Po pirmosios Vilniaus „Lietuvos ryto“ pergalės ir pirmosios Bilbao „Iurbentia Basket“ komandos nesėkmės Europos taurės turnyro antrajame etape įvyko spaudos konferencija, kurioje vyriausieji ekipų treneriai pasidalino mintimis apie dvikovą.
2009-02-04

„Lietuvos rytas“ palaužė Bilbao ekipą

„Lietuvos ryto“ krepšininkai iškovojo pirmą pergalę antrajame Europos taurės turnyro etape. Vilniečiai L grupės rungtynėse namuose po dramatiškos kovos 73:71 (19:21, 20:12, 13:22, 21:16) įveikė Bilbao „Iurbentia Basket“ klubą, kuris iki tol žengė be pralaimėjimų.  Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai ir sužaidus tris minutes rezultatas buvo lygus 2:2. Komandos keitėsi nesėkmingomis atakomis. Vilniečiai geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių ir po Ch.