italia

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „italia“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „italia“.

Gandai: „Ferrari“ jau priima užsakymus „458 Monte Carlo“ modeliui

Jei viešojoje erdvėje sklandantys gandai yra teisingi, „Ferrari“ galiausiai parėjo priiminėti užsakymus naujajam „458 Monte Carlo“ superautomobiliui, kuris italų kompanijos gamoje užims vietą virš „Italia“ modelio, skelbia „Autoguide.com“. Remiantis sportinių automobilių entuziastų forume „Teamspead.com“ registruotų „Ferrari“ klientų pareiškimais, kompanijos atstovybės šiuo metu jau priima užsakymus. Savo ruožtu „Ferrari“ atstovai šių gandų nekomentuoja.
2013-03-20

Dviratininkė I. Čilvinaitė iškovojo didžiausią pergalę savo karjeroje

Lietuvos dviratininkė Inga Čilvinaitė šeštadienį laimėjo Italijoje vykstančių 17-ųjų daugiadienių lenktynių „Giro della Toscana - Memorial Michela Fanini“ trečiąjį etapą. Tai - didžiausia 26-erių metų lietuvės pergalė jos karjeroje. Italijos komandai „Diadora-Pasta Zara“ atstovaujanti 2005 ir šių metų Lietuvos čempionė 100,9 km kalnuota trasa nuvažiavo per 2 val. 37 min. 57 sek. Iš Šilalės kilusi I. Čilvinaitė finišavo iškėlusi rankas ir nepalikdama artimiausioms persekiotojoms jokių vilčių.
2012-09-02

Dviratininkė A. Sošenko penktajame „Giro d'Italia“ etape finišavo 29-a

23-iųjų daugiadienių moterų dviračių lenktynių „Giro d'Italia“ penktajame etape antradienį Lietuvos atstovė Aleksandra Sošenko („Vaiano Tepso“) užėmė 29-ąją vietą. Nugalėjo australė Tifanė Kromvel (Tiffany Cromwell, „Orica-AIS“). Ji 118,7 km nuvažiavo per 3 val. 7 min. 52 sek.
2012-07-04

Dviratininkė K. Sosna antrajame „Giro d'Italia“ etape – 34-a

23-iųjų daugiadienių moterų dviračių lenktynių „Giro d'Italia“ antrajame etape - 7,2 km atskiro starto lenktynėse - šeštadienį lietuvė Katažina Sosna („Vaiano Tepso“) užėmė 34-ąją vietą. Antrąją pergalę iš eilės iškovojo nugalėtojos titulą ginanti 2006 metų pasaulio čempionė olandė Mariana Vos (Marianne Vos, „Stitchting Rabo“). Ji distanciją įveikė per 8 min. 50 sek. Antrąją vietą užėmė kanadietė Klara Hjūz (Clara Hughes, „Specialized-lululemon“; +5 sek.
2012-07-01

Dviratininkė K. Sosna pirmajame „Giro d'Italia“ etape – 29-a

Penktadienį Neapolyje prasidėjusių 23-iųjų moterų daugiadienių dviračių lenktynių „Giro d'Italia“ pirmajame etape lietuvė Katažina Sosna („Vaiano Tepso“) užėmė 29-ąją vietą. Pergalę iškovojo nugalėtojos titulą ginanti 2006 metų pasaulio čempionė olandė Mariana Vos (Marianne Vos, „Stitchting Rabo“). Dviratininkė, kuriai prieš mėnesį lūžo raktikaulis, 139,1 km nuvažiavo per 3 val. 48 min. 31 sek. Po finišo sprinto antra finišavo amerikietė Šeli Olds (Shelley Olds, „AAdrink-Leontien.
2012-06-29

I. Konovalovas po „Giro 2011“: mūsų sporto šaka – pavojinga

Į „Movistar“ komandos sudėtį įtrauktas beveik lenktynių starto išvakarėse I. Konovalovas visas tris savaites betarpiškai palaikė kontaktą su „Balsas.lt“, komentuodamas ne tik savo, bet ir lenktynių, aktualijas. Pasidalinti savo mintimis jis sutiko ir po Didžiojo finalo Milane. „Jei man pavyktų „davažiuoti“ iki galo šį „Giro“, tai, manau, būtų sunkiausios varžybos mano gyvenime“.– sakė Ignatas tik prasidėjus šioms lenktynėms. Pamėginkime prisiminti viską nuo pradžių.

Besibaigiant „Giro“ turui, „Movistar“ komanda iškovojo antrąją pergalę

Pirmoji „Movistar“ komandos pergalė š. m. „Giro“, kurią Francisco Ventoso iškovojo pirmąją lenktynių savaitę (6 etape), buvo džiugesnė nei antroji, kurią priešpaskutinę lenktynių dieną laimėjo Vasiliy Kiryienka (buvęs 1 iš 13 dienos bėglių nuo 50 km). „Mes norėjome pagerbti Xavier Tondo, dedikuodami jam etapo pergalę, ir mes tai padarėme“.– sakė V. Kiryienka po 20 etapo, kuriame finišuodamas, kaip pats sakė užsienio žurnalistams, „užsidėjo akinius nuo saulės, kad nebūtų matyti jo ašarų.

Pergalę „Giro“ lenktynėse iškovojo ir „Astana“ komanda: T. Vaitkus švenčia dvigubai! Griūtyse nukentėjo M. Pinotti ir C. Lewis (papildyta)

Penktadienį įvyko „Giro d᾽Italia 2011“ 19 etapas (iš 21), o iki Didžiojo finalo Milane lieka – jau tiktai 2 dienos. Vakarykščiame etape pirmąją pergalę š. m. „Giro“ Vincenzo Nibali komandai padovanojo Erosas Capecchi („Liquigas“). Ne be pergalės šiame Italijos ture bus ir „Pro Team Astana“ komanda, kuriai pergalę „Bergamo – Macugnaga“ distancijoje (209 km) šiandien iškovojo Paolo Tiralongo, kurį paskutiniame kilometre į finišą atvežė.

Po 13 etapo A. Contadoras sustiprino „Giro d'Italia“ lyderio pozicijas

Penktadienį Italijos-Austrijos pasienyje prasidėjo trijų dienų maršas po Alpes, kuriose išliejus 9 prakaitus dėl pozicijų įtvirtinimo lyderių įskaitoje, „Giro d'Italia“ dalyviams bus suteikta poilsio diena (pirmadienį). Lenktynių favoritas Vincenzo Nibali („Lampre“), po 13 etapo „Spilimbergo – Grossglockner“ (167 km) bendroje įskaitoje priartėjęs prie Alberto Contadoro, pasakė: „Neįmanoma jo nugalėti“. A. Contadoras atakavo likus 10 km iki finišo ir jo tempu nusekė tik vienas Jose Rujan...
Lietuva 2011-05-20

Chris Botti: „Laimei, atsivežėme galinčią dainuoti vokalistę“

JAV trimitininkas ir kompozitorius Chrisas Bottis šeštadienį, lapkričio 14-ąją, koncertavo Vilniaus kongresų rūmuose. Nuo pokštų iki sentimentų Su daugiausiai albumų pasaulyje parduodančiu trimitininku koncertavo grupė: būgnininkas Billy‘is Kilsonas, kuriam trimitininkas šiek tiek pavydi charizmos; gitaristas Markas Whitfieldas, nuolat visai grupei krečiantis pokštus; aštuoniskart Grammy apdovanojimams nominuotas ir du kartus juos laimėjęs pianistas Peteris Martinas; bosistas Robertas Hurts...