išvalymas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „išvalymas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „išvalymas“.
REKLAMA
Siaubo filmų „Išvalymas“ franšizės kūrėjas J. DeMonaco mano, kad serijos finalas išgąsdins ir sukrės žiūrovus  Siaubo filmų „Išvalymas“ franšizės kūrėjas J. DeMonaco mano, kad serijos finalas išgąsdins ir sukrės žiūrovus

Siaubo filmų „Išvalymas“ franšizės kūrėjas J. DeMonaco mano, kad serijos finalas išgąsdins ir sukrės žiūrovus

Siaubo filmas „Išvalymas amžiams“ (angl. „Forever Purge“) yra penktasis ir tariamai finalinis siaubo filmų „Išvalymas“ franšizės filmas. 2018 m. pasirodė „Pirmasis išvalymas“ (angl. „The First Purge“), tačiau netrukus kinuose pasirodysianti kino juosta „Išvalymas amžiams“ yra apibūdinama kaip tiesioginis trečiojo serijoje filmo „Išvalymas: Rinkimų metai“ (angl.
2021-06-23

Kaip keitėsi Vilniaus senamiestis bėgant laikui?

Šiandieninė Vilniaus senamiesčio kaita neišvengiamai verčia istorinių fotografijų pagalba pažvelgti, kaip keitėsi Vilniaus istorinis centras bėgant laikui, kas buvo prarasta ir sužalota sovietinės okupacijos laikotarpiu bei susimąstyti, ar miesto visumos išsaugojimas vis dar yra prioritetinė kryptis. Vilniaus istorinis centras, šiandienos visuomenei pasakojantis daugybę skirtingų istorijų, vis dar žengia savitumo paieškų keliu.
Aktualijos 2018-01-13

Rugpjūtį išvartyti miškai bus tvarkomi kelias savaites ir kainuos milijonus

Salomėja Pranaitienė, LRT televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt Vien tik valstybei priklausančiuose plotuose vėtros rugpjūtį išvartė per 15 tūkst. kubinių metrų medienos, padaryta žala siekia milijoną litų. Daugiausia tokių miškų yra Šalčininkų ir Varėnos rajonuose – čia kai kur laikinai ribojamas lankymasis. Išvartyti, išlaužyti arba grėsmingai pakibę medžiai – tokių vėtros nuniokotų plotų Rūdninkų girios pakraštyje keliasdešimt.

Kaip išsivalyti organizmą?

Žiemą daugelis per daug valgo, per mažai juda, kvėpuoja sausu patalpų oru, tad savijauta suprastėjo. Pasak senovės romėnų, sveika siela gyvena sveikame kūne, todėl turime juo rūpintis. „Jeigu žmogus jaučiasi sveikas, tačiau jo odą labiau nei įprasta beria, atsiranda bendras silpnumas, kankina galvos skausmai, o rytais pykina, negalima tai numoti ranka.
2012-03-18
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų