irmantas grikienis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „irmantas grikienis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „irmantas grikienis“.

Paaiškėjo Lietuvos konkūrų žiemos čempionato nugalėtojai

Balandžio 22–23 d. Žagarėje įvyko 2017 m. Lietuvos konkūrų žiemos čempionato finalas. Susumavus dviejų čempionato etapų geriausius rezultatus ir finalinių varžybų rezultatą, paaiškėjo, kurie duetai tapo dešimties skirtingų konkūrų kategorijų nugalėtojais bei prizininkais.
2017-04-24

Meilė žirgams neišnyksta

Žirgų terapija, azartas ir pergalės – tai atviras Lietuvos konkūrų raitelių mėgėjų čempionatas ir portalo balsas.lt taurė rugpjūčio 15-16 dienomis. Išbandykite jėgas Neprivalote būti profesionalus konkūras, kad išplėštumėte pergalę. Nebūtina turėti savo garderobe prabangių skrybėlių ar smokingų kolekciją, kad pajustumėte jojimo varžybų dvasią stebėdami renginį iš šalies.
2009-08-05

Įvyko respublikinės žirgų jojimo varžybos – „Balsas.lt Taurė“(atnaujinta)

Šeštadienį Raudondvario dvaro teritorijoje įsikūrusiame sporto klube „Civinskų žirgai“ įvyko „Balsas.lt“ respublikinės žirgų jojimo varžybos, kuriose pagrindinę „Balsas.lt Taurę“ laimėjo tarptautinių jojimo varžybų dalyvis Irmantas Grikienis su žirgu Eimiu, o „Balsas.lt Mėgėjų taurę“ iškovojo Vaclovas Gumuliauskis su žirgu Porteriu. Dėl pagrindinės „Balsas.lt Taurės“ varžėsi 16 stipriausių Lietuvos raitelių.
2008-09-15

Pasaulio konkūrų taurės etapą Vilniuje laimėjo estas

Sekmadienį Vilniuje, Vingio parke vykusių Tarptautinės žirgų sporto federacijos (FEI) pasaulio konkūrų taurės Vidurio Europos lygos etapo atrankos rungties varžybų nugalėtoju tapo estas Hanno Ellermann su žirgu Poncorde.Jis ir antrąją vietą užėmusi Lenkijos raitelė Marlena Krasnik su iš Lietuvos kilusiu žirgu Corde Star negavo nė vieno baudos taško. Trečiąją vietą užėmė dar vienas estų raitelis Tiil Kivisild su žirgu Lara II.