irklavimo čempionatas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „irklavimo čempionatas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „irklavimo čempionatas“.

Irkluotojos Karalienė ir Rimkutė iškovojo pasaulio čempionato sidabrą

Belgrade (Serbija) vykstantis pasaulio irklavimo čempionatas lietuvėms Donatai Karalienei ir Dovilei Rimkutei nusidažė sidabro spalva. Irkluotojos šiandien vykusiame finale nusileido tik Rumunijos sportininkėms ir tapo pasaulio vicečempionėmis. Lietuvės jau pusfinalyje užsitikrino olimpinį kelialapį, o dviviečių valčių A finale dar ir iškovojo medalius.  Tiesa, lietuvės plaukė įnirtingai kovojo su trečią vietą užėmusiomis amerikietėmis.
152 2023-09-10

Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate – kovos dėl vietos šalies rinktinėje

Trakuose penktadienį prasidėjo Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Jame varžosi beveik 200 sportininkų. Tris dienas vyksiančiame šalies čempionate kovojama ne tik dėl medalių, bet ir dėl vietos Lietuvos rinktinėje. Rugpjūčio 23-27 d. Duisburge (Vokietija) vyksiančiose planetos pirmenybėse, kur bus kovojama dėl kelialapių į 2024 m. Paryžiaus olimpines žaidynes, dalyvaus mažiausiai keturios Lietuvos įgulos. Galutinė rinktinės sudėtis paaiškės po Lietuvos čempionato.
2023-06-30

Į pasaulio čempionatą vyksiantys jaunieji irkluotojai: „Norime būti tarp lyderių“

Savaitgalį Trakuose vyko atrankinė-komplektuojamoji jaunių ir jaunimo rinktinių regata. Po jos paaiškėjo įgulos, kurios varžysis liepos 19-23 dienomis Plovdive (Bulgarija) vyksiančiose pasaulio jaunimo (U23) irklavimo pirmenybėse.
2023-06-19

Europos irklavimo čempionate – Karalienės ir Rimkutės sidabras

Blede (Slovėnija) sekmadienį finišavo Europos irklavimo čempionatas, kurio paskutinę dieną varžėsi ir 5 Lietuvos įgulos. Europos vicečempionėmis tapo Donata Karalienė ir Dovilė Rimkutė. Lietuvės moterų porinių dviviečių valčių A finalą baigė per 6 min. 41.18 sek. ir nusileido tik rumunėms Ancutai Bodnar ir Simonai Radis (6:40.83). Lietuvės ilgą laiką dominavo finale ir likus 500 m iki finišo dar turėjo 1.86 sek. pranašumą. Visgi, rumunės finišui išsaugojo daugiau jėgų.
61
2023-05-28

Trys Lietuvos įgulos pateko į Europos irklavimo čempionato A finalus

Blede (Slovėnija) tęsiasi Europos irklavimo čempionatas, kuriame šeštadienį varžėsi ir 5 įgulos iš Lietuvos. Galimybes kovoti dėl medalių išsaugojo broliai Dovydas ir Domantas Stankūnai. Jie vyrų pavienių dviviečių valčių pirmajame pusfinalio plaukime finišavo treti (6:35.95 min.) ir pelnė paskutinį bilietą į A finalą.
2023-05-27

Donatą Vištartaitę ir Mildą Valčiukaitę pristabdė lūžęs irklas

Šiandien Brandenburge (Vokietija) prasidėjo 2016 metų Europos irklavimo čempionatas. Pirmuosius atrankos barjerus sėkmingai įveikė trys lietuvių įgulos iš šešių. Vienvietę irkluojanti Lina Šaltytė į pusfinalį žengė tvirtai. Atrankos plaukime Lietuvos atstovė distanciją įveikė per 8 min. 33,23 sek. ir savo plaukime nusileido tik austrei Magdalenai Lobnig (8:18.970). Moterų dviviečių varžybose Donatą Vištartaitę ir Mildą Valčiukaitę ištiko didelė nesėkmė.
2016-05-06

D. Vištartaitė ir M. Valčiukaitė pateko į pasaulio čempionato pusfinalį

Pirmadienį Amsterdame tęsėsi pasaulio irklavimo čempionatas, kuriame varžosi ir Lietuvos atstovai. Į pusfinalį pateko dviviečių valčių klasėje besivaržanti Donatos Vištartaitės ir Mildos Valčiukaitės pora. Lietuvos vyrų įgulai dėl kelialapio į pusfinalį dar reikės pakovoti. Saulius Ritteris ir Rolandas Maščinskas ketvirtajame atrankos plaukime 2000 m distanciją įveikė per 6 min 23,960 sek. ir nusileido tik Naujosios Zelandijos įgulai, kuri iškart užsitikrino vietą pusfinalyje.
2014-08-25

Lietuvos irkluotojai tragiško Balkanus niokojusio potvynio padarinių Belgrade nejaučia

Lietuvos irklavimo suaugusiųjų rinktinė trečiadienį jau susirinko Serbijos sostinėje Belgrade, kur savaitgalį vyks septintasis Europos irklavimo čempionatas. Dešimt Lietuvos sportininkų sudarys penkias įgulas – Belgrade startuos po vieną vyrų ir moterų vienvietę, po vieną dvivietę bei vyrų porinė keturvietė valtis, teigiama pranešime spaudai. Sportininkai trečiadienį ir ketvirtadienį Belgrado Slava ežere galėjo treniruotis ir tuo pačiu laukė čempionato burtų, kurie bus ištraukti ketvirtadienį.