įrašai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „įrašai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „įrašai“.

Pasipiktinus dėl blokuojamos Ukrainos ir leidžiamos Rusijos propagandos, „Facebook“ papasakojo, kaip yra iš tiesų

Populiariausias socialinis tinklas pasaulyje susilaukė lietuvių kritikos. Pastaruoju metu jame trinami ir blokuojami Ukrainą palaikantys vartotojai, o prorusiški esą toliau sėkmingai skleidžia propagandą trolių pagalba. Nemažai daliai žmonių iškilo klausimas, kam gi tada dirba „Facebook“? Ir pasidalino savo istorijomis bei patirtimis, kaip jie ar pažįstami buvo užblokuoti, jų įrašai – ištrinti, kai buvo pasakyta kažkas neigiamo apie rusus.
2022-11-12

Kardashian šeimos narės sumanė pajuokauti su įžymybėmis: įrašai tapo sensacija

Garsiųjų Kardashian ir Jenner gyvenimą stebi milijonai. Kiekvienas jų įrašas nelieka nepastebėtas, tačiau šį kartą merginų sumanymas tapo tikra sensacija. Populiariame socialiniame tinkle „TikTok“ Kylie Jenner patalpino kartu su sesėmis ir mama sumanytą pokštą. Jos susėdo kartu į vieną vietą ir skambinėjo savo draugams – visiems gerai žinomoms garsenybėms. Netrukus įrašai tapo sensacija, o žinomų žmonių reakcijos buvo nepakartojamos. Kurioziniai įrašai – vaizdo siužete.
2020-12-10

Mergina išgarsėjo savo įrašais: parodė, ką reiškia gyventi nematant spalvų

Populiarioje „TikTok“ programėlėje mergina sulaukė itin daug dėmesio dėl savo įrašų originalumo. Mergina jais parodo, kaip prisitaiko prie gyvenimo, kai jame nemato jokių spalvų. Kas kiti įsijaustų, mergina viską filmuoja juoda-balta spalvomis ir rodo, kaip atskiria vieną ar kitą dalyką. Internautai po šių įrašų negailėjo palaikymo žinučių ir dėkojo už tai, kad drąsiai kalba apie savo ligą ir giria už originalumą, kaip prie to prisitaikyti.
2020-06-10

Buvusio ambasadoriaus byloje – slapta fiksuotų telefono pokalbių įrašų perklausa

Vilniaus miesto apylinkės teismas antradienį tęsdamas, įtariama, neskaidrios vizos išdavimo Rusijos piliečiui bylą, perklausė slapta teisėsaugos fiksuotus telefoninių pokalbių įrašus.  Šioje byloje kaltinimai dėl prekybos poveikiu pateikti buvusiam ilgamečiam diplomatui ir verslo atstovui Rimantui Šidlauskui, Rusijos piliečiui verslininkui Rinatui Nasirovui ir verslininkui Albinui Bieliauskui.

18-mečio uteniškio žiaurumas stebina: prievartavimo vaizdo įrašas atsidūrė internete

18-mečio uteniškio nusikalstama aistra mergaitėms atvedė į teisiamųjų suolą. Per feisbuką pažintis mezgęs vaikinas šešias 12-15 metų paaugles pavertė savo sekskualinių įgeidžių vergėmis. Vienas tvirkino šantažuodamas siųsti jam apsinuoginusių nuotraukas ir įrašus, o vieną iš jų prigąsdinęs net nufilmavo, kaip seksualiai prievartauja. Mergaičių nuotraukos ir įrašai atsidūrė internete.

Klaipėdietės vestuvės apkarto: įspėja visas nuotakas

 Kiekviena būsima nuotaka svajoja ir planuoja savo vestuves iki paskutinių smulkmenų. Sodyba arba restoranas, muzikantai, fotografai ir filmuotojai – šiais laikais be to nei vienas planuojantis šventę neapsieina.  Kiekvieną iš šių paslaugų reikia išsirinkti atsakingai, kad šventė būtų nesugadinta, tačiau kartais nutinka taip, kad ilgai ieškota ir išsirinkta paslauga neišpildo lūkesčių iki galo.
2019-01-05

Vyriausybė sprendžia, ar transliuoti savo pasitarimus

 Ministrų kabinetas svarsto viešai transliuoti Vyriausybės pasitarimus, saugoti pasitarimų ir posėdžių vaizdo ir garso įrašus. „Vyriausybė dirba atvirai ir neturi ko slėpti. Yra nuomonė, kad reikėtų ir Vyriausybės pasitarimus taip pat transliuoti internetu, daryti garso ir vaizdo įrašus ir juos saugoti analogiška tvarka, kaip ir Vyriausybės posėdžius.
Aktualijos 2018-10-24

Atskleidė, kiek sekėjų reikia norint tapti nuomonės formuotoju ir užsidirbti

Socialiniais tinklais naudojasi daugybė žmonių, tad nenuostabu, kad ir verslai vis daugiau investuoja į reklamą juose. Vienas iš būdų – sumokėti daug sekėjų turinčiam asmeniui už produkto reklamą. Priešingai nei būtų galima pamanyti, tapti nuomonės formuotoju nereikia nė dešimties tūkstančių sekėjų.
2018-01-30

Paviešino slaptus įrašus, ką kalba pilotai prieš sudūžtant lėktuvams

Pasaulis liguistai dalinasi lėktuvų katastrofų detalėmis – štai, kodėl ir žiniasklaidoje jų tiek daug. Lėktuvų katastrofos yra netikėtos, sukrečiančios ir dažniausiai lydimos paslapčių bei natūraliai kylančių klausimų: kas nutiko, kodėl, kas lėmė, ar buvo galima ką nors pakeisti? Kokie buvo paskutiniai pilotų žodžiai? Leidinys This Quora thread domėjosi, ką būtent sako pilotai, suprasdami, kad lėktuvas suduš.
2017-05-20

„Loftas Fest“ siūlo išeitį netilpusiems ar nespėjusiems į festivalį

Nors praėjo jau kelios dienos po trečiojo miesto festivalio „Loftas Fest“, tačiau kalbos apie šį įvykį netyla nei Lietuvoje, nei už jos ribų. Vis dėlto tie, kas praleido šį festivalį dar turi galimybę jį bent iš dalies aplankyti. LNK GO ir menų fabrikas „LOFTAS“ pristato didžiausių festivalio koncertų įrašus internete, kurie žiūrovams yra pasiekiami tik iki šių metų rugsėjo 21 dienos.
2014-09-09
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų