ingrida ardišauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ingrida ardišauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ingrida ardišauskaitė“.

Sočio olimpiada: 10 km lenktynėse slidininkė I. Ardišauskaitė aplenkė 8 varžoves

Sočio olimpiados moterų slidinėjimo varžybų 10 km klasikiniu būdu lenktynėse 21-erių metų žaidynių debiutantė Ingrida Ardišauskaitė užėmė 67-ąją vietą. Lietuvė nuotolį nušliuožė per 36 minutes 52,1 sekundės ir, aplenkusi aštuonias varžoves, 8 minutes 34,3 sekundės pralaimėjo čempione tapusiai 31-erių metų lenkei Justynai Kowalczyk.
2014-02-13

Kuriozas: slidininkė I. Ardišauskaitė pritrūko FIS taškų ir olimpinį debiutą atidės

Lietuvos olimpiečių stovyklą pasiekė netikėta žinia – slidininkei Ingridai Ardišauskaitei neleista startuoti 15 km skiatlono rungtyje, nes sportininkei trūksta Tarptautinės slidinėjimo federacijos (FIS) taškų, praneša LTOK. Pasak Lietuvos slidinėjimo rinktinės vyr. trenerės Kazimieros Strolienės, vasario 5 d., kaip ir kiekvieną mėnesį, buvo perskaičiuoti FIS taškai ir I.Ardišauskaitei jų vidurkio nebepakako įveikti skiatlono rungties kvalifikacinių reikalavimų.
2014-02-07

I. Ardišauskaitė: nesitikėjau, kad tai bus jau šios olimpinės žaidynės

Kitą savaitę Sočyje (Rusija) prasidėsiančiose XXII-ose žiemos olimpinėse žaidynėse iš devynių Lietuvos sportininkų pirmoji į startą stos slidininkė, Lietuvos sporto universiteto (LSU) studentė Ingrida Ardišauskaitė. Šiuo metu ji baigia pasirengimą treniruočių trasoje Italijoje, o pirmadienį jau išskrenda į Sočį. Čia slidininkė (7,5 km klasikiniu stiliumi + 7,5 km čiuožėjo stiliumi) startuos kitą šeštadienį, vasario 8 dieną. Ingrida, esi jauna sportininkė.
2014-01-31

Slidininkė I. Ardišauskaitė pasaulio čempionate - 56-a

Vokietijoje vykstančių pasaulio jaunimo (iki 23 metų) ir jaunių (iki 20 metų) slidinėjimo pirmenybių jaunių merginų 10 km persekiojimo lenktynėse mišriu stiliumi (5 km klasikiniu ir 5 km laisvuoju stiliumi) penktadienį 17-metė Lietuvos atstovė Ingrida Ardišauskaitė užėmė 56-ąją vietą. Ji distanciją įveikė per 35 min. 11,7 sek. Pasaulio čempione tapo norvegė Ingvild Flugstad Estberg (Ingvild Flugstad Oestberg) - 30 min. 51 sek. Taip pat 17-metė Donata Dindaitė varžybose nestartavo.
2010-01-30

Ingrida Ardišauskaitė aplenkė 18 varžovių

Vokietijoje vykstančių pasaulio jaunimo (iki 23 metų) ir jaunių (iki 20 metų) slidinėjimo pirmenybių jaunių merginų 5 km lenktynėse klasikiniu stiliumi trečiadienį 17-metė Lietuvos atstovė Ingrida Ardišauskaitė pranoko 18 varžovių ir užėmė 63-iąją vietą. Ji distanciją įveikė per 15 min. 55,5 sek. Taip pat 17-metė Donata Dindaitė tarp 81 dalyvės liko 73-ia (16 min. 37,3 sek.
2010-01-27

I. Ardišauskaitė pasaulio jaunių pirmenybėse pranoko 13 varžovių

Pirmadienį Vokietijoje prasidėjusių pasaulio jaunimo (iki 23 metų) ir jaunių (iki 20 metų) slidinėjimo pirmenybių jaunių merginų 1,3 km sprinto atrankos varžybose 17-metė Lietuvos atstovė Ingrida Ardišauskaitė pranoko 13 varžovių ir užėmė 65-ąją vietą (3 min. 17,0 sek.). Taip pat 17-metė Donata Dindaitė tarp 78 dalyvių liko 74-a (3 min. 23,6 sek.). Jaunių vaikinų 1,3 km sprinto atrankos varžybose 17-metis Vytautas Strolia tarp 101 dalyvio buvo 94-as (2 min. 57 sek.