inga čilvinaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „inga čilvinaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „inga čilvinaitė“.

Dviratininkė Rasa Leleivytė iškovojo trečiąją vietą Italijoje

Dviratininkė Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“) pirmą kartą šį sezoną užkopė ant prizininkų pakylos. 29 metų lietuvė trečiadienį, balandžio 25-ąją, Italijos sostinėje Romoje surengtose „Gran Premio della Liberazione Pink“ (UCI II kategorija) lenktynėse finišavo trečia. Už šį pasiekimą Rasai atiteko 25 pasaulio reitingo taškai. Nugalėjo ir 40 pasaulio reitingo taškų pelnė 18-metė italė Letizia Paternoster („Astana“). Tai – pirmoji jos pergalė profesionalės karjeroje.
2018-04-25

„Giro d'Italia" dviratininkių lenktynių antrąjį etapą su pagrindine grupe baigė dvi Lietuvos atstovės

Italijoje vykstančių vienų prestižiškiausių moterų "Giro d'Italia Internazionale Femmonile" (Giro Rosa) dviratininkių lenktynių antrąjį etapą dvi Lietuvos atstovės pirmadienį baigė kartu su pagrindine grupe - "Vaiana-Fondriest" komandai atstovaujanti Katažina Sosna finišo liniją kirto 30-ta, o "Pasta Zara - Cogeas" komandos narė Inga Čilvinaitė - 40-ta. Abi Lietuvos dviratininkės, kaip ir etapo nugalėtoja italė Giorgia Bronzini, 99,6 km numynė per 2 valandas 34 minutes ir 3 sekundes.
2013-07-01

Dviračių lenktynėse Kosta Rikoje – lietuvės I. Čilvinaitės triumfas

Lietuvos dviračių čempionė Inga Čilvinaitė ("Pasta Zara-Cogeas") tapo sekmadienį Kosta Rikoje pasibaigusių 13-ųjų daugiadienių lenktynių "Vuelta Femenina a Costa Rica" nugalėtoja. 27-erių metų lietuvė tapo pirmąja europiete, triumfavusia šiose lenktynėse. Iki šiol šias varžybas buvo laimėjusios Kosta Rikos, Kolumbijos ir Salvadoro dviratininkės. Lenktynių prizų fondą sudarė 6 tūkst. JAV dolerių (apie 15,7 tūkst. litų). I. Čilvinaitė už pirmąją vietą galutinėje įskaitoje pelnė 1 tūkst.
2013-02-24

I. Čilvinaitė iškovojo pergalę Prancūzijoje

Lietuvos dviratininkė Inga Čilvinaitė („Safi-Pasta Zara-Manhattan“) trečiadienį laimėjo Prancūzijoje vykstančių 14-ųjų moterų daugiadienių dviračių lenktynių „Trophee d'Or Feminin“ antrąjį etapą. Lietuvė 102,8 km nuvažiavo per 2 val. 46 min. 28 sek. ir artimiausias varžoves pranoko 21 sek.
2010-08-26

I.Čilvilnaitė Prancūzijoje finišavo šešta

Prancūzijoje vykstančių 26-ųjų daugiadienių moterų dviračių lenktynių "Tour de l'Aude" aštuntajame etape šeštadienį lietuvė Inga Čilvinaitė ("Safi-Pasta Zara-Titanedi") finišavo lyderių grupėje ir užėmė šeštąją vietą. Nugalėjo olandė Mariana Vos (Marianne Vos, "Nederland Bloeit"). Ji 112 km nuvažiavo per 2 val. 42 min. 57 sek. Kartu su nugalėtoja finišavo penkių dviratininkių grupė.
2010-05-23

Dviratininkė I. Čilvinaitė lenktynėse Prancūzijoje finišavo trylikta

Prancūzijoje vykstančių 26-ųjų moterų daugiadienių dviračių lenktynių "Tour de l'Aude" pirmajame etape šeštadienį lietuvė Inga Čilvinaitė ("Safi-Pasta Zara-Titanedi") užėmė 13-ąją vietą. Nugalėjo britė Elizabet Armitsted (Elizabeth Armitstead, "Cervelo"). Ji 117 km nuvažiavo per 3 val. 14 min. 9 sek. Erika Vilūnaitė ("Fenixs-Petrogradets") finišavo 21-a, o Rasa Leleivytė ("Safi-Pasta Zara-Titanedi") - 28-a. Visos trys lietuvės nuo nugalėtojos atsiliko 1 min. 16 sek.
2010-05-16

Diana Žiliūtė – Pasaulio čempionato 5-tuke

Šeštadienį Šveicarijoje Pasaulio dviračių čempionato lenktynėse (124,5 km lygumos distancijoje) moterų elito grupėje iš 6 Lietuvai atstovavusių dviratininkių finišą pasiekė tik trys – Diana Žiliūtė pateko į 5-tuką, Edita Pučinskaitė užėmė 13 vietą, o Rasa Leleivytė – 32-ą. Čempione tapo italė Tatiana Guderzo. Laimėjo italė 124,2 km ilgio distanciją greičiausiai įveikė italė Tatiana Guderzo, 19 sek.
2009-09-26

D. Žiliūtė laimėjo „Trophée d’Or“

Šeštadienį Prancūzijoje pasibaigusiose moterų dviračių lenktynėse „Trophée d’Or féminin“, vykstančiose 13-tą kartą, Diana Žiliūtė („Safi-Pasta“) užėmė 1 vietą finaliniame etape ir galutinėje įskaitoje bei darkart apgynė geriausios sprinterės vardą. Laimėjo finalinį etapą Diana Žiliūtė laimėjo 3 etapus iš 5. Paskutiniojo, finalinio, „Trophée d’Or“ etapo distanciją „Saint-Germain du Puy – Saint-Arnaud“, kurios ilgis 106 km, lietuvė įveikė per 2 val. 32 min. 34 sek.
2009-08-30

Dvi mūsų dviratininkės „GP de Plouay“ 10-tuke (papildyta)

Šeštadienį Prancūzijoje (Bretanė) vykusioje priešpaskutinėje Pasaulio Taurės įskaitoje „Grand Prix de Plouay“ (sutr. „GP de Plouay“) Rasa Leleivytė ir Diana Žiliūtė, atstovaujančios komandai „Zafi – Pasta Zara Titanedi“, užėmė atitinkamai 8-tą ir 9-tą vietas, nuo laimėtojos Emma Pooley („Cervélo“) atsilikusios 2 min. 33 sek.
2009-08-23

Dviratininkė I. Čilvinaitė Vokietijoje finišavo 12-a

Vokietijoje vykstančių daugiadienių moterų dviračių lenktynių "Thueringen-Rundfahrt der Frauen" penktajame etape šeštadienį lietuvė Inga Čilvinaitė ("Safi-Pasta Zara Titanedi") užėmė 12-ąją vietą. Nugalėjo švedė Ema Johanson (Emma Johansson, "Red Sun"). Ji 114,5 km nuvažiavo per 3 val. 9 min. 17 sek. I. Čilvinaitė nuo nugalėtojos atsiliko 2 min. 27 sek.