ilja četvertakas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ilja četvertakas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ilja četvertakas“.

Apmaudžiai pergalę išleidę „7bet-Hockey Punks“ Rygoje krito per pratęsimą

Optibet ledo ritulio lygoje skaudų pralaimėjimą patyrė „7bet-Hockey Punks“ komandoje. Trečiadienį Latvijoje iki paskutinės dvikovos minutės pranašumą prieš „HS Riga“ turėję vilniečiai galiausiai leido varžovams išlyginti rezultatą, o pratęsime patyrė pralaimėjimą 2:3. Nesėkmė neleido „7bet-Hockey Punks“ klubui pagerinti savo pozicijų lygoje. Rungtynėse „7bet-Hockey Punks“ prasižengė pirmieji ir mažumos neutralizuoti jiems nepavyko.
2023-02-23

Lietuvos ledo ritulio čempionatas: „Energija“ 9:2 „Juodupė“

Antradienį Elektrėnų ledo rūmuose baigėsi Lietuvos čempionato reguliarusis sezonas, kurio paskutinėse rungtynėse susikovė lyderiai – Elektrėnų „Energija“ ir Juodupės „Juodupė“. Nors buvo tikimasi atkaklios kovos, tačiau itin vėlai prasidėjusiose rungtynėse puikiai mažumoje rungtyniavusi „Energija“ 9:2 (4:0, 3:0, 2:2) pervažiavo „Juodupę“ ir šventė įspūdingą pergalę.
2017-03-08

Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė sutriuškino Kroatiją ir kausis dėl bilieto į I-ą divizioną

Lietuvos jaunimo iki dvidešimties metų (U-20) ledo ritulio rinktinė pasaulio jaunimo ledo ritulio čempionato IIA diviziono ketvirtose rungtynėse Taline (Estija) net 13:0 (7:0, 4:0, 2:0) sutriuškino Kroatijos bendraamžius ir šeštadienį 13.00 val. dėl teisės žaisti I divizione kausis su Japonijos U-20 komanda.
2016-12-16

Baltijos ledo ritulio taurės turnyre Lietuvos rinktinė liko trečia

Taline (Estija) pasibaigusiame pirmajame Baltijos šalių ledo ritulio rinktinių iššūkio taurės turnyre atjauninta Lietuvos rinktinė 2:3 (1:1, 1:1, 0:1) nusileido Estijos rinktinei ir liko trečia.
2016-11-06

Lietuvos jaunimas po fantastiško trilerio išplėšė pergalę pasaulio ledo ritulio čempionato starte

Taline (Estija) pasaulio dvidešimtmečių ledo ritulio čempionato II diviziono A grupėje startavo Lietuvos rinktinė. Sekmadienio popietę „Tallinn“ arenoje šalies ledo ritulininkai dvikovoje su Rumunijos bendraamžiais dominavo prieš varžovus, atsiliko paskutinėmis minutėmis, tačiau laimėjo pralaimėtas rungtynes rezultatu 6:5 (1:1, 2:2, 2:2, 0:0, 1:0). Pirmosiose čempionato rungtynėse Lietuvos rinktinė iškart ėmėsi darbo iš peties ir aikštelėje karaliavo nuo pirmųjų rungtynių minučių.