ikisezoninės rungtynės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ikisezoninės rungtynės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ikisezoninės rungtynės“.

LeBrono akivaizdoje rungtyniavęs Sabonis puikiai išnaudojo savo minutes

NBA ikisezoninėse rungtynėse pergalę šventė Los Andželo „Lakers“ klubas klubas. Jis Anaheimo „Honda Center“ arenoje 109:101 (30:28, 20,23, 40:28, 19:22) palaužė Domanto Sabonio atstovaujamą Sakramento „Kings“. Šiose rungtynėse „Kings“ pirmavo pačio pirmo kėlinio pradžioje ir trečiojo kėlinio pirmoje pusėje. Pirmaujanti komanda keitėsi 12 kartų, o dar 4 kartus rezultatas buvo lygus.  „Lakers“ klubas atitrūko trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 12 taškų skirtumu.
2023-10-12

Williamsonas surengė įspūdingą pasirodymą su beveik tobulu pataikymu

Antrąja pergale Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ikisezoninėse rungtynėse džiaugėsi Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda. „Pelikanai“ po labai permainingos kovos 127:125 (25:26, 33:45, 28:36, 41:18) išvykoje palaužė Čikagos „Bulls“ ekipą. Puikų pasirodymą šiame mače surengė 2019-ųjų pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas Zionas Williamsonas. Aukštaūgis per 27 minutes pelnė net 29 taškus, atkovojo 4 kamuolius bei atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.
2019-10-10

Domantas Sabonis ir Mindaugas Kuzminskas NBA ikisezoninėse rungtynėse nežaidė

NBA tęsiasi ikisezonininių rungtynių ciklas, o Mindaugas Kuzminsas ir Domantas Sabonis pastaruosiuose susitikimuose nežaidė. Mindaugas Kuzminskas dėl šlaunies traumos turėjo praleisti jau ketvirtą draugišką susitikimą iš eilės, o „New York Knicks“ 95:117 (21:35, 30:24, 20:32, 24:26) buvo sutriuškinta „Houston Rockets“ krepšininkų.
2017-10-10

J. Valančiūno ir M. Pociaus akistata aikštėje neįvyks

Jonas Valančiūnas dar nedebiutuos Toronto „Raptors“ komandoje ikisezoninėse NBA rungtynėse. Lietuvis praleis draugišką susitikimą su Martyno Pociaus Madrido „Real“ ekipa. 20 metų vidurio puolėjas iki galo dar neišsigydė traumos. „Raptors“ žaidėjo neskubina ir lauks, kol jis galutinai pasveiks. Trenerio Dwayne'o Casey teigimu, J.Valančiūnas dar negali žaisti kontaktinio krepšinio. Tiesa, jis jau darė visus kitus pratimus Toronto komandos treniruotėse.