iki naujųjų

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „iki naujųjų“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „iki naujųjų“.

Lietuviai graibsto paskutinius pasiūlymus Naujųjų sutiktuvėms: kainos sparčiai kyla, pataria, kaip nepermokėti

Pandemija ar ne – Naujuosius lietuviai švęs. Jau dabar graibstomi paskutiniai nakvynės pasiūlymai Naujųjų sutiktuvėms, verslininkai skaičiuoja po truputį grįžtantys į priešpandeminį lygį, tačiau įspėja, kad kainos kyla. Dar neapsisprendusiems, ką veikti per Naujuosius, pataria – kuo greičiau užsisakykite nakvynę ir nebijokite pasirinkti neįprastų vietų. Naujųjų sutiktuvės paprastai yra šventė, kurią švenčiame būryje žmonių.

Saulius Prūsaitis pradėjo koncertų turą: salė pasitiko ovacijomis

Trečiadienio vakarą Panevėžio bendruomenių rūmuose savo didžiausią koncertinį turą „Naujametinis Show“ pradėjo Saulius Prūsaitis. Tą vakarą Panevėžyje vyko net du jo koncertai iš eilės, mat visi norintys į vieną nesutilpo. Jau šiandien S. Prūsaitis pasirodys Mažeikiuose, rytoj – Šiauliuose. Iki Naujųjų metų jis surengs dar 11 koncertų įvairiuose Lietuvos miestuose su grandioziniu turo užbaigimu paskutinę metų dieną Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje, rašoma pranešime spaudai.
2021-12-16

Lukiškių kalėjimo iškėlimas – ne už kalnų: baigiamas rengti planas

Teisingumo ministras Elvinas Jankevičius sako, kad specialistai baigia rengti sostinės centre esančio Lukiškių kalėjimo iškėlimo planą, nepaisant kiek įstrigusio proceso. Darbo grupė šiuo klausimu rugsėjo viduryje turėjo paskelbti kalėjimo iškėlimo detales, tačiau jai kol kas nepavyksta rasti, kur iš Lukiškių iškelti nuteistus, suimtus ir arešto bausmę atliekančius asmenis. „Kol kas mums neišeina nusistatyti galutinės iškėlimo datos.

Specialistai įspėja: pirotechnika – gražu, bet labai pavojinga

Iki Naujųjų – tik dvi savaitės, tad įsibėgėja ir prekyba fejerverkais. Pasirodo, lietuviai pirotechnikai negaili ir šimtų eurų. Tačiau grožis kasmet pareikalauja ir aukų, į medikų rankas nuolat pakliūva fejerverkų sužaloti vaikai bei suaugę. Populiariausi 15-30 eurų kainuojantys fejerverkai, tačiau kalbinti pirkėjai pasiryžę į dangų paleisti ir kur kas didesnes sumas. tv3.lt primena, kad specialistai griežtai draudžia naudoti savadarbę pirotechniką.
Aktualijos 2015-12-16

Tragedija Panevėžyje - didžiulis sprogimas nusinešė dviejų vyrų gyvybes

Iki Naujųjų metų likus vos kelioms valandoms Panevėžį sudrebino galingas sprogimas, pražudęs du žmones. Nelaimė įvyko trečiadienį apie 15.30 val. Beržų gatvėje, prie Panevėžio butų ūkio. Pirminiais duomenimis, galingas sprogimas įvyko tada, kai du Panevėžio butų ūkio darbuotojai ruošėsi vykti į iškvietimą. Vienas iš darbuotojų spustelėjo automobilio atrakinimo pultelį ir tuo metu nugriaudėjo sprogimas. Smūgio banga buvo tokia stipri, kad išdužo aplinkinių namų langai, aptrupėjo sienos.
Kriminalai 2014-12-31
Į viršų