ignas bitinaitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ignas bitinaitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ignas bitinaitis“.

Trys Lietuvos pilotai sklandytuvais ruošiasi perskristi Europą: tai – 4000 kilometrų

Trys Lietuvos pilotai, tarp kurių ir aktorius Sakalas Uždavinys, leidosi į istorinį skrydį, kurį kai kurie žmonės jau vadina avantiūra. Per dešimt dienų sklandytuvais jie planuoja perskristi Europą, taip įveikti 4000 kilometrų ir pasiekti Portugaliją. Sklęsdami be variklių, įdarbindami tik saulę ir oro sroves pilotai siekia paminėti Dariaus ir Girėno skrydžio per Atlantą 90-metį.

Trys Lietuvos pilotai pradeda skrydį sklandytuvais per Europą

Trys Lietuvos pilotai penktadienį pradeda skrydį sklandytuvais per Europą, jie ketina kilti iš Lietuvos ir baigti kelionę Portugalijoje. Algirdas Šimoliūnas, Sakalas Uždavinys ir Ignas Bitinaitis sieks per 10 dienų įveikti iš viso 4 tūkst.

Rekordiniame skrydyje per Europą 3 sklandytojus lydės komanda su 3-imis automobiliais

Rugpjūčio 11 d. trys Lietuvos pilotai Algirdas Šimoliūnas, Sakalas Uždavinys ir Ignas Bitinaitis kils į rekordinį skrydį „Sklandytuvais per Europą: Lietuva – Portugalija”. Pilotai sieks įveikti 4000 km. atstumą be motoro iki Atlanto vandenyno. Visą kelią juos lydės antžeminė komanda, per Europą važiuosanti su trimis naujausiais „Renault Austral“ automobiliais. Apie skrydį pasakoja skrydžio komandos kapitonas, sklandytojas Algirdas Šimoliūnas ir antžeminės komandos vadovė Ieva Šimoliūnienė.
2023-08-04

„Nissan“ automobiliai lydi tris sklandytuvus kelionėje į Ukrainą

Siekdami pažymėti Lietuvos šimtmetį, trys skraidymo entuziastai Algirdas Šimoliūnas, Ignas Bitinaitis ir Sakalas Uždavinys trečiadienio vidurdienį pakilo iš Kartenos aeroklubo ir keliaus apie 1800 kilometrų iki pat Odesos Ukrainoje. Sklandytojai keliauja ne vieni – žemėje juos lydės trijų „Nissan“ didesnio pravažumo automobilių kolona bei baikerių klubo „Roadhogs MC“ atstovai. Skrydžio į Ukrainą idėja trijulei kilo prieš porą metų sėkmingai perskridus visas tris Baltijos šalis.
2018-08-01

Istorinis skrydis: aktorius Sakalas Uždavinys leidžiasi į kelionę bemotoriu sklandytuvu

Trys patyrę Lietuvos sklandytojai Lietuvos nepriklausomybės 100-mečio proga rengiasi įgyvendinti istorinį skrydį – bemotoriais sklandytuvais perskristi Lietuvą, Lenkiją ir Ukrainą. Pirmas dvi rugpjūčio savaites planuojamas skrydis „Drauge sklandytuvais nuo jūros iki jūros: Lietuva – Ukraina“ pažymės garbingą Lietuvos jubiliejų ir įrodys, kad sklandytuvais galima įveikti neįmanomą atstumą.
2018-05-31

Lietuvoje bus surengtas sklandymo pasaulio jaunimo čempionatas

Šią vasarą per 70 jaunųjų sklandymo profesionalų iš viso pasaulio susitiks Lietuvoje, kad įrodytų, kurie jų – geriausi pasaulyje. Liepos 29–rugpjūčio 13 d. Pociūnų aerodrome, Prienų rajone vyks 10-asis sklandymo pasaulio jaunimo čempionatas (angl. Junior World Gliding Championships). Tarptautinių sklandymo varžybų rengimas – didelis įvertinimas ne tik organizatoriams, tačiau ir Lietuvai, galinčiai pasigirti giliomis sklandymo tradicijomis bei aukščiausio lygio sklandytojais.
2017-06-12
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų