i. vaitkus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „i. vaitkus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „i. vaitkus“.

„Šiauliai“ pasirašė dvejų metų sutartį su Ignu Vaitkumi

„Šiaulių“ krepšinio klubas pratęsė sutartį dar dvejiems metams su 25-erių 197 cm ūgio puolėju šiauliečiu Ignu Vaitkumi. Praėjęs sezonas Ignui nebuvo sėkmingas. Spalio mėnesį patyręs dešinės kojos raiščių traumą, krepšininkas į aikštelę grįžo po dviejų mėnesių pertraukos, tačiau rungtynėse Kėdainiuose sužaidęs keturias minutes, patyrė penkto pėdikaulio stresinį lūžį, po kurio rungtyniauti negalėjo dar tris mėnesius. Sugrįžimas į aikštelę po trijų mėnesių taip pat buvo labai trumpas.
2018-06-05

„Iš pusės žodžio“ iššūkis – „Šiauliams“

Pabandykite uždėti draugui ausines su trankia muzika ir išbandykite: ar jis iš jūsų lūpų išskaitys žodį „naktis“? „Šiaulių“ duetui Šarūnui Beniušiui ir Ignui Vaitkui ši užduotis pasirodė neįveikiama. „Šiaulių“ komanda tapo dar viena „Betsafe-LKL“ rubrikos „Iš pusės žodžio“ dalyve. I. Vaitkus užsidėjo ausines ir bandė suprasti, kokius žodžius jam vardija Š. Beniušis.
2017-11-10

„Šiauliai“ Baltijos krepšinio lygos kovas pradėjo užtikrinta pergale

Kelias rungtynes iš eilės neiškovoję pergalės Lietuvos krepšinio lygoje, „Šiauliai“ savo sirgalius nudžiugino Baltijos krepšinio lygos (BBL) starte. Saulės miesto ekipa įveikė svečius iš Baltarusijos „Tsmoki-Minsk“ – 94:78 (25:18, 29:17, 17:17, 23:26). „Šiaulių“ spurtas 14:3 dvikovos starte, prie kurio labiausiai prisidėjo du tolimus metimus pataikęs Nickas Zeisloftas, privertė svečių trenerį Rotislavą Verguną nedelsiant prašyti minutės pertaukėlės.
2017-10-25

„Šiauliai“ prisiviliojo Igną Vaitkų. Lieka ir Donatas Sabeckis

Atsisakęs nemažai gerų tiek LKL, tiek užsienio komandų pasiūlymų, Ignas Vaitkus pasirinko „Šiaulių“ ekipą. I. Vaitkus - 24-ių metų 197 cm ūgio šiaulietis, praėjusiame sezone atstovavęs Kėdainių „Nevėžiui“, kuriam per 32 sužaistas rungtynes LKL vidutiniškai pelnė 9,7 taško, atkovojo 3,3 kamuolio, o tritaškius metė 44 procent7 tikslumu (pirma vieta LKL). BBL pirmenybėse įmesdavo 10,4 taško, atkovodavo 4,1 kamuolio. „I. Vaitkus – kasmet didelę pažangą darantis krepšininkas.