hull

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hull“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hull“.

Anglijos „Premier“ lygoje – „Chelsea“ pergalė ir kovingos lygiosios

Anglijos „Premier“ lygoje sužaisti dar keturi susitikimai. Vieninteliai pergalę iškovojo Londono „Chelsea“ futbolininkai, kitos rungtynės baigėsi lygiosiomis. Nors pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, vėliau „Hull City“ futbolininkai nesulaikė Williano ir Diego Costos, kurie 61-ą ir 67-ąją minutėmis nukalė pergalę Londono „Chelsea“ komandai.
2016-10-01

Į Anglijos „pragarą“ – ne tik darbo ieškoti

Ne dirbti, o turistauti į šį miestą lietuviai dažniausiai nevyksta. Bet susiruošęs į kelionę po Angliją, užsuk ir į Hulą. Didelė tikimybė, kad ten gyvena koks nors pažįstamas lietuvis, kurių ten netrūksta. Pažinti miestą, kurį britai kartais pavadina pragaru, tikrai įdomu. Nustebai, kodėl pragaru? Tikrai ne dėl kokių nors blogybių tame mieste, o tik dėl panašaus žodžių skambesio.
2011-06-24

Anglijos klubai išleido virš 500 mln. eurų

Anglijos „Premier“ lygoje žaidėjų perėjimų į kitus klubus langas jau užsidarė ir dabar atsidarys tik 2010 metų sausio 1 dieną, taigi galima daryti tam tikrus apibendrinimus.
2009-09-03

A. Fergusonui - dviejų mačų diskvalifikacija

Anglijos Futbolo Asociacija (FA) nubaudė „Manchester United“ klubo trenerį Serą Alexą Fergusoną dvejų rungtynių diskvalifikacija bei 10 tūkst. svarų sterlingų pinigine bauda. Tokį sprendimą FA priėmė apsvarsčiusi incidentą, įvykusį lapkričio 1 dieną rungtynėse tarp Mančesterio ir „Hull“ ekipų. Tuomet A.Fergusonas, nepatenkintas teisėjo sprendimu už grubią pražangą nepašalinti „Hull“ žaidėjo, išbėgo į aikštę ir ėmė ginčytis su arbitru.
2008-11-19

„Liverpool“ patiesė „Chelseą“ ir įsitvirtino pirmoje vietoje

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienį lyderių dvikovoje, vykusioje „Stamford Bridge“ stadione, triumfavo svečiai iš Liverpulio, kurie rezultatu 1:0 palaužė Londono „Chelsea“ futbolininkus. Vienintelį įvartį 10 rungtynių minutę pelnė ispanas Xabi Alonso. „Liverpool“ pergalė nutraukė 86 iš eilės nepralaimėtų „Chelsea“ rungtynių namuose seriją. Po šios pergalės Liverpulio futbolininkai tapo vienvaldžiais „Premier“ lygos lyderiais. Jų sąskaitoje po 9 rungtynių yra 23 taškai.
2008-10-26

Mače su „Porto“ ekipa A. Wengeras remsis labiau patyrusiais žaidėjais

Londono „Arsenal“ klubo strategas Arsene Wengeras antradienio Čempionų lygos rungtynėse su „Porto“ į aikštę žada įleisti labiau patyrusius žaidėjus, nei ankstesnėse sezono rungtynėse. Atlikti startinės sudėties korekcijas trenerį privertė praėjusio savaitgalio įvykiai „Premier“ lygoje, kur „kanonieriai“ netikėtai nusileido čempionato debiutantams „Hull“ futbolininkams. Maža to, pirmajame Čempionų lygos ture „Arsenal“ nesugebėjo įveikti Kijevo „Dynamo“ ekipos.
2008-09-30

A. Wengeras : „Žmonės nėra mašinos“

Po netikėto Londono „Arsenal“ klubo pralaimėjimo „Premier“ lygos naujokei „Hull“ ekipai vyriausiasis „kanonierių“ strategas Arsene Wengeras tvirtino, jog jo auklėtiniai neįvertino varžovų. „Žmonės nėra mašinos, - spaudos konferencijoje kalbėjo specialistas. - Tikriausiai galvojome, kad pergalę iškovosime be didesnių pastangų. Buvome neatsargūs ir šios rungtynės mums bus gera pamoka.“ „Varžovai žaidė labai gerai, ypač gynyboje.